Postrzelamy ??

różnorakie materiały szkoleniowe

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Grelo » 2015-02-24, 10:29

A jak mniej więcej będą wyglądać koszty?
Avatar użytkownika
Grelo
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2011-08-09, 21:03
Lokalizacja: Rybnik City

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-02-24, 10:45

podamy jak załatwimy którąś ze strzelnic - generalnie jest to koszt toru i ammo , średnio jeden nabój .22 ( boczny zapłon ) to około 30 gr ( ostatnio za paczkę 50 sztuk płaciłem 20 zł ale to w klubie ) za 9 mm lub 7,62 średnio płaciliśmy ostatnio po 1 zł ale cena dla zwykłego zjadacza chleba to około 2 zł

ja chciałbym by nasza konkurencja była 5 sztuk na wstrzelanie się i potem 20 punktowanych ale ile kto z nas wyda na dodatkową zabawę i kaliber to już inna bajka

nie wiem jeszcze co oferuje strzelnica w Jaworznie ale w Bukownie można bylo "pomacać" naprawdę ciekawe eksponaty od sztucerów po colty i np makarova , z kilku tych egzemplarzy ich właściciele pozwalali strzelać do tarczy po zakupie amunicji do nich .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez pucio » 2015-02-24, 11:11

w Jaworznie można sobie z kałacha postrzelać
Avatar użytkownika
pucio
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2013-01-19, 23:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Ace » 2015-02-24, 11:30

Póki co mi pasuje

1. Feldgrau
2. Bolek
3. Przemo + Kaska
4. Ace
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez pucio » 2015-02-24, 11:44

też bym pojechał ale śniadanie świąteczne i w ogóle święta nie dostane wychodnego
Avatar użytkownika
pucio
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2013-01-19, 23:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Ace » 2015-02-24, 12:21

Dlatego ja podpinam się pod grupę "bez spiny/na luzie" ,przyjechać postrzelać i pogadać ;-) chyba w tym wypadku niekoniecznie trzeba o 7 rano już siedzieć na strzelnicy.
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-02-24, 13:24

panowie będziemy wiedzieć o której startujemy jak Bolek załatwi Bukowno
Ja dzwonię do właściciela strzelnicy w Jaworznie i też pogadam - może inny termin ( nie świąteczny ) wiecie jak strzelnica jest otwarta co dzień a my będziemy płacić zwykłą stawkę to możemy to zrobić w każdy nam pasujący dzień .
Ten nieszczęsny świąteczny jest tylko dlatego że tak właśnie Klub LOKUS chce obchodzić to święto a dysponują swoją strzelnicą , swoją bronią i amunicją co ma znaczenie na końcowej cenie imprezy . Na strzelnicy jaworznickiej nikt nie da nam upustu dlatego że jesteśmy w mundurach :-P czy że jesteśmy LOKiem bo to strzelnica komercyjna i zarabiają na tym .
Pucio zabierasz małżowinkę i pociechy i masz 2 pieczenie na jednym ogniu :mrgreen: no może nieco więcej kasy wydasz
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Grelo » 2015-02-25, 00:21

Dla mnie tez ten termin nie dokonca pasuje chyba ze uda mi sie moja namowic na spedzenie w ten sposob swiatecznego poranka, choc bedzie niesamowicie trudno jako zagorzala pacyfistke i wegetarinke :-D

Chyba ze gdzies niedaleko jest jakas stadnina co by mogla na kopytniaku posmigac w tym czasie :-D
Avatar użytkownika
Grelo
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2011-08-09, 21:03
Lokalizacja: Rybnik City

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-02-27, 12:32

Jestem po rozmowie z właścicielem strzelnicy w Jaworznie . Od 1 marca rusza ale generalnie jest kicha - nie mają ( coś z papierami nie tak ) magazynu broni więc strzelnica jest .... ale jak przyjdziesz z własną klamka :mrgreen: . Działa ( rusza ) koło strzeleckie LOK w Jaworznie ( prezes to właściciel strzelnicy ) w poniedziałek idę tam na rozmowy w sprawie współpracy LOKmislim z LOK Jaworzno , w sprawie wstąpienia do klubu strzeleckiego ( mają wszelkie uprawnienia i możliwości strzelania od czarno prochowego - westernowego po sportowe i inne )no i idę postrzelać będzie margolin ( boczny zapłon ) oraz coś centralnego zapłonu . Facet jest codziennie od 10 do 16
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez dejv_ » 2015-03-01, 21:04

Mówisz Feld o tej strzelnicy koło elektrowni?
Zawsze jest dalej niż wygląda. Zawsze jest wyżej niż wygląda. Oczywiście zawsze jest trudniej niż wygląda...
dejv_
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2011-05-25, 23:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-02, 05:31

tak
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-03, 06:16

Jestem już po rozmowie z facetem od strzelnicy - sytuacja jest tam trochę śmieszna . Właścicielem strzelnicy jest jakaś firma sprzedająca broń , dzierżawi tę strzelnicę LOK Jaworzno i tej firmie płaci za to że korzysta ze strzelnicy . Zresztą tam płaci się i za inne rzeczy - policja płaci za godzinę strzelania 25 zł jak strzela się często to 20 zł :-D
płaci się za tarcze oraz za ammo ( to normalne ) - nie znam jeszcze cen . Gdy strzela tam LOK Jaworzno to gość przywozi broń ze strzelnicy na Niedzielskich ( taką jak potrzeba ) i płaci się za ammo , za broń ( kwota od wystrzelonego jednego naboju tzw zużycie - tego nie rozumiem ) i coś tam jeszcze . Generalnie ja będę tam strzelał 2 razy w tygodniu broń będę brał od prezesa LOK czyli od tego gościa co tam jest więc cena będzie inna ( nie wiem jaka ) . W każdy czwartek będzie tam strzelał LOK Jaworzno z rożnej broni nawet czarno prochowa wchodzi w grę i gość będzie prowadził strzelanie " o różnym stopniu wtajemniczenia " . Generalnie by wychodziło tanio a chce się strzelać często ( można będzie zrobić patent ) to warto zapisać się do LOK Jaworzno wtedy płaci się tylko za ammo ( ja się zapiszę ) koszt to 30 zł miesięcznie plus składka roczna członkowska 300zł ( czyli mniej więcej jak gdzie indziej ) . Jak będziemy sobie chcieli postrzelać w swoim gronie to trzeba podać gościowi termin - on przywiezie broń która nas interesuje , płacimy i się bawimy
Panowie 28 będą zawody strzeleckie ( regulamin wkleję jak dostane na @) czy ktoś z nas chciałby wziąć udział - pod spodem lista - bo muszę ją podać facetowi ze strzelnicy
1.
2.
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Przemo » 2015-03-03, 06:43

jestem zainteresowany

1.Przemo
2.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez twbolek83 » 2015-03-03, 07:47

A ja rozmawiałem z Prezesem LOK olkuskiego i również nie będzie problemu
jednak termin świateczny aktualny i nie wiem jak będzie wam pasować.
co do cen ammo to 9mm i 7,62mm za 1złoty
a 22 10 złoty za start czyli 15 lub 25 strzałów.

dodatkowo czarnoprochowa
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Re: Postrzelamy ??

Postprzez dejv_ » 2015-03-03, 10:18

No to Bolek niezła cena. Co do Jaworzna to jest skromnie z wyborem broni z tego co wiem 1 X AKMS, 1 X CZ75 i 1 X P64 można wiele rzeczy z tym zrobić ale jest problem z przyzwoleniem (w sensie coś więcej niż pozycja leżąca lub stojąca w stylu olimpijskim) . I jeżeli chodzi o pana Kota to delikatnie mówiąc "wystraszył" się na propozycję rozebrania kałacha, podobno części się mogą pogubić :D.Generalnie chodzi tylko o olimpiady, raczej wiatrówki, młodzież szkolna ew. KBKS. To odnośnie Niedzielisk. Ale jestem ciekaw jak tam na elektrowni bo do tej pory myślałem że tylko Policja i Myśliwi ew. własny sprzęt, o dowózce nic nie wiedziałem, i jaki instruktor?
Zawsze jest dalej niż wygląda. Zawsze jest wyżej niż wygląda. Oczywiście zawsze jest trudniej niż wygląda...
dejv_
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2011-05-25, 23:24
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SALA SZKOLEÑ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron