Armia Północ vs Armia Południe

tu rozmawiamy o naszych szalonych pomysłach i propozycjach usprawnień

Postprzez natan » 2008-11-05, 12:10

dello odezwij sie tam do mnie ksywka natan :) Ja wlasnie mysle nad zorganizowaniem tego - i tu uklon do adminow forum armipoludnie aby zrobic w jakims miejscu liste chetnych itp ja bede myslal nad scenariuszem i nie omieszkam poprosic jeszcze o pomoc kogos
natan
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 02:34

No wszyscy są napaleni, że jest szansa na organizację w Poznaniu, pewno od nas ze 200 osób by podeszło i się dołączyło... na przedostatnim WG, było 240 osób !! A to lokalna Poznańska imprezka... teraz w niedzielę zapowiada się ze 100 osób :)
dellos
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-15, 16:07

Chętni będą na bank ! Jak będzie miejsce i termin i scenariusz to zrobię temat..
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 16:23

Ano miejsce jest: Poligon w Dąbrówce Kościelnej byłby najlepszy jest i pole i zaplecze. Generalnie chłopaki z WLKP. by pomogli, jak będzie potrzeba to wszystko się zorganizuje, tylko musimy wiedzieć ile osób by było chętnych... Generalnie tak:

- Pole duże, budynki z desek zbite, worki z piaskiem, las, rowy itp.
- Zaplecze od strony HP / CO2 by było
- Zaplecze od strony Kulek / Gadżetów by było
- Hrono oczywiście też by było
- Miejsce na stołówkę jest, można pomyśleć o jedzonku dla wszystkich
- Kwestia dogadania wpisowego, bo trzeba się rozliczyć z osobami od zaplecza + ochrona pogotowia itp. jak sędziowie i przygotowanie pola
- Wynajem sprzętu dla chętnych też wchodzi X kompletów w grę. Nie wiem ile chłopaki od nas mają ale ze 50 kompletów pewno jest

Co do liczby osób, to myślę realnie 400-500 osób by mogło wejść na pole i walczyć. Miejsce jakieś 60-70km od Poznania w stronę północnego-wschodu.

Czekam na info co dalej, bo od strony scenariusza to też możemy to załatwić i przygotować imprezę ogólnie dla wszystkich, tyle że by sporo ludu musiało wpaść żeby był sens organizować coś tak wielkiego :)
dellos
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-15, 16:26

No wydaje mi się, że robienie listy chętnych w ciemno nie ma sensu. Teraz zapisze się wam 1000 osób a potem przyjedzie z 200. To trzeba przygotować zorganizować i dopiero wtedy rozpisać tematy na forach i działać.
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 16:32

Nie do końca się zgodzę z tym, jak wiesz że chętnych jest X osób to pod to robisz wszystko. Co z tego że przyjedzie ci 2000 osób jak myślałeś, że scenariusz miał być na 100. Poznańskie imprezy mają minimum 80-100 osób a rekord to był 240 osóbek. Zakładając, że to lokalne imprezy to chyba sporo...

Generalnie jak robić Północ vs. Południe to dla minimum 200-300 osób bo nie ma sensu robić ogólnopolskiego strzelania dla 3 drużyn po 10 osób. My z naszej strony możemy załatwić to co wyżej napisane, scenario też może być przygotowane itp. Tylko trzeba wiedzieć, że w tym terminie co ustalimy wspólnie z południem i północą zjawi się x osób by przygotować pod to pole itd.

ot ja tylko za łącznika robię :P pretensje nie do mnie proszę!!
dellos
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-15, 16:44

Spoxx to zakładamy temat z grą, tylko proszę podać jaki miesiąc wchodzi w grę...
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 16:48

No to dajcie tutaj propozycje na termin, ja przekażę dalej, potem przekażę tu odpowiedÂź, info na bierząco będę uzupełniał, bo wiadomo kontakt musi być no i natan, niech się zgłosi do mnie bo nie wiem czy już pracował nad koncepcją jako pomysłodawca tej jakże fascynującej imprezy... rozumiem, że poznaniacy mogą robić za oddziały rebeliantów przeszkadzające obu stronom :)
dellos
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-15, 16:55

good pomysł... jak co to mogę też na północy zagadać jestem ta stale na forum.. termin?? hmmm nie mam pojęcia, w maju będzie saltus 7 może czerwiec ??
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 17:09

Dobrze, weÂźmy roboczy termin czerwiec i tyle, dajcie cynka jak będzie temat oficjalnie rozpatrywany to u nas też poruszę i napiszę na moim grupowym forum też. Fajnie by było zrobić dużą imprezę ogólnopolską koło Poznania :) będzie miodzio już to czuję w kościach :)
dellos
 

Postprzez Rafi » 2009-01-15, 17:10

To może w kwietniu... Przed saltusem, a ciepło juz będzie no i myślę, że po zimowym snie wielu juz bedzie chciało cos ciekawego pograc.
Rafi
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-15, 17:46

No można roboczo przyjąć kwiecień też nad tym się zastanawiałem, wybrałem czerwiec od tak. Tylko czy organizatorom starczy czasu ?
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2009-01-15, 17:49

3mc na zrobienie takiej imprzy ?? Myślę, że nie ma problemu. Czerwiec to jednak wakacjowe wyjazdy urlopowe, itp. sprawy! Może faktycznie kwiecień, będzie może jeszcze ciut mokro na polu więcej frajdy... dam znać co i jak. W niedzielę, będę się z ludÂźmi na malowaniu widział to też z nimi coś poustalamy bo oni też tam jakieś mają plany swoje...
dellos
 

Postprzez Maksiu » 2009-01-15, 21:18

Też uważam że kwiecień jest OK
Maksiu
 

Postprzez dziusek » 2009-01-15, 21:23

damy radę, jak solidnie się do tego weÂźmiemy. Chętnie wejdę w ten projekt

tylko pytanie czy to ma być coś w rodzaju Dnia Niepodległości czy też idziemy w stronę klimatu saltusa?

Imprezy tak zwane przez niektórych rąbanki wymagają sędziów i takie tam, Saltus i podobne nie wymagają takiej obsługi. W którą stronę idziemy? Panowie.
dziusek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SKRZYNKA POMYSłĂ“W

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron