Wizna 1939

tu rozmawiamy o naszych szalonych pomysłach i propozycjach usprawnień

Wizna 1939

Postprzez omnipotentus » 2008-09-08, 20:09

Moze kiedys zrobim obrone Wizny. Potrzeba do tego bunkrow.
Mozna by dac nielicznym obroncom po 4 opatrunki i jazda.
a tu podbudowa historyczna:
http://www.wizna.pl/index.php?wiad=2
i multimedialna
http://pl.youtube.com/watch?v=XluCHuUnzG4

Co na to?
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez MrHyde » 2008-09-10, 23:30

Napiszę krótko po prostu wygar totalny, 300-stu się kryje jakaś kapelka bóg wie z skąd śpiewa taki song a w kraju mało kto wie o tej bitwie mi coś Habs wspominał na saltusie.
Dziwię się że jeszcze nikt nie nakręcił filmu o tym.
Po za tym jak coś takiego zorganizujemy to ja chcę być obrońcą ;-], jestem jak najbardziej za i proponuję zrobić z tego imprezę raz w roku 3 września w dzień wybuchu pierwszych starć na terenie Wizny jeszcze najlepiej jak by się dało w tym samym miejscu to był by czad tylko to jest troszku daleko ale nie zawadzi spróbować.

To link do kapelki która to śpiewa
Power Metal ze Szwecji Skandynawowie to po prostu ludzie z klimatem.

Sabaton
MrHyde
 

Postprzez Pentagram » 2008-09-24, 15:08

Omni - świetny Pomysł, ale powinno sie to oprzez o minimum 100 Chłopa z markerami w łapkach, odpowiedni teren do gry. Ja generalnie nic nie wiem o jakichs bunkrach na śląsku(albo czyms co mogło by je zastąpić.

Hyde - miejsce tak nie do konca, ew. wlasnie cos podobnego. W wiznie znajduje sie teraz muzeum II w.ś jakoś połączone z cmentarzem i pomnikami dla poległych tam. Data? no cóż zalezy jak dla kogo ;) ja w 3.09.2009(czwartek) mam szkołe, hehe pozdro.

Wszystko fajnie tylko teraz trzeba znaleÂźć miejsce i najwazniejsze starcia z obrony wybrać.
Pentagram
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-24, 15:20

Do szkoly napiszemy ci zwolnienie :P
A miejsce sie znajdzie, trzeba tez ustalic termin bo w srodku tygodnia impreza nie wypali...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Pentagram » 2008-09-24, 16:09

co? w stylu : "prze - pszam p.prof ale kolega kuba siekał sie z nami 3-ego jak my bronili wizny. licze ze ma usprawiedliwione, bo jak nie to kolega ma e-gripa!". Termin to weekend, a najblizszy we wrzesniu co z moich obliczen po gwiazdach wynika, ze przypadnie na 5,6 wrzesnia;)
Pentagram
 


Powrót do SKRZYNKA POMYSłĂ“W

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron