COD 5 World At War

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

COD 5 World At War

Postprzez MrHyde » 2008-12-16, 04:13

Zakupiłem nowy sprzęcik oraz COD5 pierwsze wrażenia niesamowite narazie ciupie w single player ale ciekawostką jest tryb kooperacji nie wiem dokładnie o co biega ale może być fajnie i oczywiście multi jest.
Wydaje Mi się co kooperacja to będzie jakaś misja 4 playerów na kompika przez neta lub co najleprze może można misje ze singla grać ciekawe mam gierkę od wczoraj.
Ci którzy chcą kupić sobie jakąś strzelankę polecam gorąco klimat 2 wojny światowej i nie tylko gwarantowany japończycy wyskakujący z krzaków z okrzykami bonzaj itp. to poprostu wypas.
MrHyde
 

Postprzez Wilczasty » 2008-12-16, 08:16

Gra rewelacyjna - polecam - w dalszej czesci czysci sie bunkry miotaczem ognia - wyglada to znakomicie !!
Wilczasty
 

Postprzez DiaKum » 2008-12-16, 15:47

a pogrywa ktos z was moze po necie w COD'a 4 ? :P
mi sie ostatnimi czasy zdarzylo... fajnie byloby stanac ramie w ramie z m4 w reku w wirtualnym swiecie :)))
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Roger » 2008-12-16, 20:27

DiaKum napisał(a):a pogrywa ktos z was moze po necie w COD'a 4 ? :P
mi sie ostatnimi czasy zdarzylo... fajnie byloby stanac ramie w ramie z m4 w reku w wirtualnym swiecie :)))


Jak nie, jak tak :)
Szpilam dość często. Jakby co, to zgadamy sie przez gg.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Krzycho » 2008-12-16, 21:14

polecam server online
http://www.gametracker.com/server_info/ ... 124:28968/

oczywiscie mozna grac na kopiach oryginalnych gier :D
Krzycho
 

Postprzez Wilczasty » 2008-12-17, 08:17

A niemasz czegos podobnego na COD 5
Wilczasty
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-12-17, 10:39

Ja z Wami zagram we wszystkie strzelanki tego świata tylko kupcie mi nowego kompa !!
[SC] Shark
 

Postprzez płakol » 2008-12-17, 16:30

Ej ja mam kopie oryginala tak ze jesli gracie gdzies gdzie moge sie wbic to chetnie pogram a jeszcze chetniej w COD4 bo jest duzo lepszy, szkoda ze trybu NAZI ZOMBIE sie nie da przejsc doszedlem do 15 dnia i hu...
płakol
 

Postprzez Krzycho » 2008-12-19, 04:03

Wilczasty, jest!! poszukaj sobie na gametracker servera MASIIF w COD5
Krzycho
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-12-19, 10:39

Ej Panowie święta idą to co będzie z tym nowym kompem dla mnie ? Gdyby każdy zarejestrowany przelał na moje konto 10 PLN to już bym prawie miał wypaśnego kompa, resztę bym sobie już sam dopłacił...
[SC] Shark
 

Postprzez MrHyde » 2008-12-19, 17:09

Napiszę tylko kupiłem kompika za 2300 w egonie w tychach procek 2 rdzenowy 2,8gh athlona karta gforce 9800gt 4 gb ramu na dualu i COD5 na max detale roz. 1600x1200 bez zacięć itp poprostu malina.
Jak ktoś ma zapraszam na gg to powalczymy na necie pisać na gg.
MrHyde
 

Postprzez Sephiroth » 2008-12-20, 14:42

Hmm, może jak dam nazwę COD6: Honor i Chwała, to koledzy oderwą się od kompa złapią za guna i wreszcie ruszą w las. :mrgreen:
Sephiroth
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-12-20, 17:55

Sephiroth napisał(a):Hmm, może jak dam nazwę COD6: Honor i Chwała, to koledzy oderwą się od kompa złapią za guna i wreszcie ruszą w las. :mrgreen:



No to jest chyba najbardziej trafna uwaga drugiej połowy 2008 roku :D
[SC] Shark
 

Postprzez Krzycho » 2008-12-20, 23:38

MrHyde, zapraszam na te servy, ktore napisalem :D
Krzycho
 

Postprzez MrHyde » 2008-12-23, 23:53

[SC] Shark napisał(a):
Sephiroth napisał(a):Hmm, może jak dam nazwę COD6: Honor i Chwała, to koledzy oderwą się od kompa złapią za guna i wreszcie ruszą w las. :mrgreen:



No to jest chyba najbardziej trafna uwaga drugiej połowy 2008 roku :D


Może macie trochę racji ale tak naprawdę to może gram 2 godz. dzniennie bo żonka gra w Heroes,ów 5 po za tym moja nieobecnośc na polu walki poczęsci jest spowodowana było umeblowaniem świeżo wyremontowanego pokoju i łazienki a teraz przygotowaniem do świąt a chciałem jechać jak cholera w każdą niedzielę na która mnie omineła ale tak wyszło albo siedziałem w robocie albo skręcałem meble itp.
Ale wszystko wróci na swój tor.

Jeśli chodzi o gierke to jak się w singlu są do znalezienia karty śmierci słóżą one do urozmaicenia gry w trybie kooperacji można każdą misję z singla przejść przez neta z kumplami wypas.
Jest tam karta która ma mniej wiecej taki opis:
"Masz Dość Zadijania i wojny pobaw się w paintball" ;-] karta sie nazywa paintball może być zajefajnie.

Po za tym w multi i coop są rangi itp. można potem kożystać z różnych bonusów, dziś na sieci grałem z 1 godz. nawet awansowałem ;-] na starszego szeregowego ;-].
MrHyde
 

Następna strona

Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron