Militarny Paintnall w Czechach

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

Postprzez Pentagram » 2009-02-10, 20:02

Zglaszam swoją obecność :D a tak na powaznie;) chcialbym sie na to wybrac;)
Pentagram
 

Postprzez lordmarcel » 2009-02-10, 20:07

Także chętnie bym się wybrał, ale uważam że na taką mimo wszystko międzynarodową imprezę - zwłaszcza jeśli chodzi o limit tylko 5 osób - powinny pojechać osoby dorosłe, dojrzałe bo to jest jako tako reprezentacja armii południe na arenie międzynarodowej.
Ale to kwestia przedyskutowania no i może uda się jednak załatwić więcej "biletów wstępu" ;)

p.s. Oczywiście Kuba nie chodzi mi tu bynajmniej o naszą niedojrzałość a o to że chłopaki z Czech mogą na nasz wiek zareagować dość kontrowersyjnie ;)

POZDRO :D
Ostatnio edytowano 2009-02-10, 20:13 przez lordmarcel, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez [SC] Shark » 2009-02-10, 20:09

Na więcej biletów nie ma szans, ja jak to ja już próbowałem załatwić więcej miejsc, maja takie zasady, że dla nowych jest tylko 5 miejsc, (szacun za zasady). Więc będzie to wyjazd bardzo elitarny !!
[SC] Shark
 

Postprzez Pentagram » 2009-02-10, 20:17

nie no sadze ze wiek to nie problem, pozatym ja przynajmniej sadze ze nie wygladam na 17 czy tam 18(z reguly dostaje z 20) wiem to nie wielka roznica, ale wiek to pierdola, nie wiem jak to pogodzimy Panowie...
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-02-10, 20:24

no będzie problem... ja tam jade auto mam szukam chetnych :) licytacja od 1PLN :)
[SC] Shark
 

Postprzez Pentagram » 2009-02-10, 20:25

tysiąc pieńset sto dziewięć set i nussbeisera do tego! wygralem?;p
Pentagram
 

Postprzez Edi » 2009-02-10, 20:26

Panowie, jestem chętny na wyjazd, tym bardziej,że nie będę na SALTUS 7 :(
Edi
 

Postprzez Pentagram » 2009-02-10, 20:28

jeszcze dodaj : "a jak nie to odejde z SC;p" hehe, marzy mi sie ten wyjazd 0_0
Pentagram
 

Postprzez Maksiu » 2009-02-10, 22:57

Ja się piszę na wyjazd... zresztą już dawno o tym gadałem w kuluarach
Maksiu
 

Postprzez Majster JH » 2009-02-13, 19:35

Ciekawe - fajnie chłopaki grają , to w koncu AP tam jedzie czy tylko ......
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Roger » 2009-02-13, 20:43

Majster JH napisał(a):Ciekawe - fajnie chłopaki grają , to w koncu AP tam jedzie czy tylko ......


Shadows Corps?

Moim zdaniem powinna jechać reprezentacja AP, tylko jak tu wybrać, skoro miejsc na zaproszeniu jest TYLKO 5 (słownie 5) ???

Chłopaki zza miedzy zapraszają na początek tylko 5 osób, jak się sprawdzi - będzie więcej.
Kolego Majster, jesteście chętni - dopiszcie się do listy.
Ja się osobiście nie piszę na pierwszy wyjazd. Na następne (jeśli będą) i owszem.
A miejsc właściwie jest 4:).
Bo jak mi ktoś spróbuje zakwestionować miejsce przynależne Sharkowi za włożony wkład -to jak ktoś chce - na ubitym śniegu, ziemi, na kopie, miecze, topory, kolby czy co tam jeszcze w arsenale jest dostępne :) :) :).

A tak na poważnie, niech chłopaki jadą pierwszy raz obadać co i jak, przetrą szlak,przyjadą, zdadzą relację jak to u nich w rzeczywistości wygląda i współpraca z kolegami zza granicy się rozwinie lub nie.

Dostaliśmy zaproszenie wywalczone przez Sharka dla Armii Południe, więc wszystkie drużyny/teamy zrzeszone w ramach AP będą mogły korzystać z zaproszeń kolegów zza miedzy.

Przy czym zaznaczam, porównując zasady stosowane przez nich, są one lekko licząc kilka razy bardziej radykalne w stosunku do tego co próbuje robić SC, w odróżnieniu od tego co próbuje robić SC w porównaniu do "koszernego" paintballa (nie wiem czy udało mi się zrozumiale napisać o co mi chodzi).
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Majster JH » 2009-02-13, 21:02

Moze być snieg - ubity ja zawsze chetnie ( hahaha) A temat był tylko zartem może prowokacją . Oczywiście pojadą i zobaczymy co z tego wyniknie mam nadzieję same dobre rzeczy .

"Koszerny" paintball
- czyli limity kulek (spoko tylko realne a nie wziete z kosmosu bo czasy się zmieniły zapewniam ).
- zero kolorowych markerów może (Wiele osób od nas ma jeszce pompki ).
- medycy itd...
Cięzko faktycznie to opisać .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Maksiu » 2009-02-13, 23:52

"Koszerny" paintball
- czyli limity kulek (spoko tylko realne a nie wziete z kosmosu bo czasy się zmieniły zapewniam ).
- zero kolorowych markerów może (Wiele osób od nas ma jeszce pompki ).
- medycy itd...
Cięzko faktycznie to opisać .



Tak rzeczywiście chodzi co inny paintball niż leśny speedball... to oczywiście moja aluzja i może ironia. Chodzi tu o to że zasady podane przez chłopaków z Czech są dla niektórych kretyńskie a dla drógich czymś naprawde ambitnym

Ale jak Roger powiedział zobaczymy co z tego wyjdzie
Maksiu
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-02-15, 21:33

Maksiu napisał(a):leśny speedball
kiedy ludki zrozumiecie, że nie ma czegoś takiego jak leśny speedball?
[JH] waboo
 

Postprzez Pentagram » 2009-02-15, 22:05

moze i jest moze i nie ma ; ) kazdy ma o tym swoje zdanie i swoje wlasne podejscie do tematu, uważam ze jest miejsce na speedball , paintball w lesie(czyli dla niektorych spidbol lesny) i milsim/larpy itd , czyli to co my preferujemy ; )
Pentagram
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości