Gliwice ?

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

Gliwice ?

Postprzez Andrev01 » 2008-07-05, 20:23

Nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić, więc piszę tutaj.

Gracie może czasem na poligonie w Gliwicach? Dlaczego na forum nie ma o tym mowy, w ogóle chyba nic nie ma o Gliwicach :)

Dzisiaj w sumie pierwszy raz byłem na grze, właśnie na naszym poligonie. Graliśmy w dwie drużyny po 8 osób, różne scenariusze (zdobycie skrzynki, ochrona skrzynki, na wybicie, secesja) i było bardzo ciekawie :) Poligon mamy bardzo fajny i jest gdzie grać.

Pytanie moje brzmi - kto jest z Gliwic? I czy gracie tutaj czasem i jest możliwość pogrania z Wami (niestety nie mam własnego sprzętu). Napiszcie coś ;)
Andrev01
 

Postprzez Przemo » 2008-07-05, 20:39

wybieram sie zbadać ten teren i porobić foty. Planowany był tam jeden ze scenariuszy kilkugodzinnych - Patrol UN . Cały teren jest do dyspozycji z budynkami czy tylko jakiś wydzielony kawałek poligonu ?
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Andrev01 » 2008-07-05, 20:51

Wydzielony kawałek poligonu, ale całkiem spory on jest i na moje oko wystarcza na grę :) Nam się dziś fajnie grało, a potem jeszcze jakaś grupa z Tarnowskich Gór przyjechała i też się pomieściliśmy ;)

Są tam dwa duże budynki, trzy mniejsze i sporo ruin, las, wysokie trawy jak i wolna przestrzeń. Mówię oczywiście o poligonie przy ul. Ku Dołom.

Dopiero sprawdzicie ten teren, tak? :)
Andrev01
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-07-06, 05:26

Nie wiemy czy na tym terenie można sobie od tak grać ? Komercyjne firmy maja załatwione pozwolenie od władz wojskowych które to sprawują opiekę nad poligonem. Więc nie wiem czy Nas tam ktoś wpuści ?

Skoro jesteś na miejscu to mógłbyś się dowiedzieć jak to wygląda..
[SC] Shark
 

Postprzez Andrev01 » 2008-07-06, 10:45

Mogę popytać wśród znajomych, może coś wiedzą. Bo szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda sprawa z pozwoleniami itp. Jak się coś dowiem to napiszę :)
Andrev01
 


Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron