Pożegnania

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

Pożegnania

Postprzez MrHyde » 2011-11-15, 10:13

Założyłem nowy temat bo niestety muszę śię z wami pożegnać i jestem to wam winien ponieważ spędziłem w waszym gronie niezapomniane chwile które będę wspominał do końca życia.
Szczegulnie chce podziękować PMK, Przemowi, Sharkowi, Rafiemu, Rogerowi, Donowi, dragonowi, Lordmalcelowi, Kurzemu i tym których nie wymieniłem a przyczynili się do rozwoju milsima w środowisku paintbala.
Mam nadzieję że wszystko będzie się rozwijać tak jak dotychczas bo z tego co obserwuję na forum jest sporo ludzi którzy kontynułuja oraz rozwijają AP i za to tez serdeczne dzięki, tak trzymać.
Powód jest taki że zrobiłem w tym roku prawojazdy na motocykl chiałem to jakoś pogodzić ale niestety teraz to kłopot finansowy bo zbieram na motocykl a pózniej troszkę by to kolidowało czasowo dla rodziny nie miałbym juz całkiem czasu.

Jeszcze raz dzięki za wszystko będę cały czas tu zaglądał jak bedziecie chcieli to ewentualnie zjawię się z aparatem na jakieś szczelance jak wygospodaruję jakiś weekend.

Więc do zobaczenia.
MrHyde
 

Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron