wypada czy nie

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

wypada czy nie

Postprzez Feldgrau » 2011-08-05, 09:58

panowie faktycznie to przesada i ja jestem tak "zboczony" że tego nie dostrzegam ?? czy to zwykłe bicie piany :
http://www.paintball.info.pl/forum/view ... db7#699072
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kufel_wro » 2011-08-05, 10:26

nudzi im się. niech idą pograć w PB lub ASG to się wyluzują. filmików nie oglądałem bo nie mam kiedy ;)
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pol » 2011-08-05, 12:09

Jeżeli ktoś pisze:
Paintballistów którzy przenoszą swoje dziecinne nie osiągnięte marzenia o byciu żołnierzem w świat PB

to dyskusja nie ma sensu, ponieważ to jest zwykła technika wyśmiana kogoś nie wprost zapożyczona wprost od dziennikarzy którzy w swoich artykułach wyśmiewają się z paintballa jako całości.

Druga rzecz to postawienie sprawy tak jakby filozofia ze speedballa była normatywna dla całego paintballa, z tego co wiem to na PSI nigdzie nie jest napisane że zajmuje się wyłącznie speeballem, albo że paintball należy rozumieć jako speedball.

Jest taka grupka cenzorów na PSI, którzy zamiast zajmować się rozwijaniem PB zajmują się pilnowaniem czystości przekazu. Generalnie wielka nuda.
Pol
 

Postprzez Don » 2011-08-12, 16:34

Niezdrowe takie gadanie (komentuję wypowiedÂź BAGERA)
krew z ucha srutututu.
Nikt mu nie każe bawić się w milsim. Jeżeli za ostro to zapraszam do szachów.
Na utratę zdrowia lub życia wszędzie jest takie samo ryzyko czy w restauracji czy w samochodzie czy na paincie 50% albo zginiesz albo nie
i jeżeli chcemy symulacji wojny to sobie zrobimy symulację wojny
Zabrońmy oglądania filmów wojennych, grania w gry, weÂźmy dzieciom zabawki w postaci broni...człowiek walczy od zarania historii i to się nie zmieni. To tak jakby zabronić sexu - czyli być przeciw naturze ludzkiej.
Taki krótki przekaz filozoficzny - bo się uniosłem
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron