świąteczna Audycja Radiowa

tu rozmawiamy o pierdołach, w granicach rozsądku

świąteczna Audycja Radiowa

Postprzez Feldgrau » 2010-12-20, 05:46

Jak już się chwaliłem – ( lub nie ) jestem administratorem forum tigry tam czasem jest organizowana audycja radiowa , jest dużo fajnej muzyki trochę komunikatów sporo pozdrowień itp.
Chciałbym was zaprosić do słuchania takiej świątecznej audycji 23 go .Grudnia od godziny 19 do 22 .
Jeśli macie trochę wolnego czasu zapraszam . Czas porządków świątecznych , wymigiwania się od trzepania dywanów , mycia , szorowania , zabijania karpi może umilić ta właśnie audycja . Wystarczy mieć na kompie zainstalowanego winampa ( lub inny podobny program do słuchania muzyki ) . A gdy już porządnie wkurzycie swoją piękniejszą połowę unikając w/w obowiązków domowych będziecie mogli zadedykować piosenkę swoim żonom , kochankom , chłopakom bo jak napisał mój kolega który poprowadzi ta audycje :
„W trakcie audycji przewidziana jest możliwość przesłania pozdrowień na antenie (NA żYWO) za pomocą programu SKYPE oraz pisemnie za pomocą programu GG.
Aby wysłać pozdrowienia tekstowe wysyłamy wiadomość na numer gg: 3929257 (wiadomości proszę przesyłać w jednej linii nie poprzedzając każdego słowa, zdania enterem - Takie wiadomości NIE BÊDą odczytywane). Proszę jednocześnie o podpisanie treści imieniem lub nickiem.
Osoby które będą chciały wygłosić pozdrowienia na żywo poprzez SKYPE proszone są o kontaktowanie się z loginem: radiotigra.
Jednocześnie informuję osoby chcące skorzystać z opcji SKYPE o wysłanie wcześniej wiadomości tekstowej na w/w login.
Przed połączeniem proszę o maksymalne wyciszenie lub całkowite wyłączenie programu WINAMP gdyż może to zagłuszyć wasz sygnał niepotrzebnym echem i sprzęgać. Osoby które nie zastosują się do tego polecenia zostaną pozbawione możliwości skorzystania z opcji SKYPE.
W trakcie audycji możliwe jest też zamówienie piosenki w klimacie sprzyjającym świętowaniu i dobrej zabawie.
Aby połączyć się z radiem wystarczy kliknąć w ten link http://radiointernetowe.net:7008/listen.pls
i kliknąć ok a radio samo powinno nam się włączyć w programie winamp
Mam nadzieje, że audycja i zabawa z nią związana sprawi wam radość i poprawi humor.
Audycja zostanie wyemitowana w możliwie najwyższej jakości nadawania, takiej która nie zakłóci jej odbioru. „
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Powrót do KANTYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron