MPCC sierpień 2009 CZECHY

Zdjęcia oraz filmy związane z MILSIM'em...

MPCC sierpień 2009 CZECHY

Postprzez omnipotentus » 2009-08-09, 19:44

omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Edi » 2009-08-10, 06:48

Fajne fotki Omni :-)

Dzięki!
Edi
 

Postprzez MrHyde » 2009-08-10, 08:39

Wszystko cacy tylko troszku brudny obiektyw bo na wszystkich fotkach oraz filmikach po prawej stronie mgiełka lekka ;-].

Ale i tak są miodne po za tym ne wiedziałem że są robione masz smykałkę do tych spraw omni ;-].

Tak po za tym poprostu malina jakby to była gra 24 godz. oraz wiekszy teren gry to Saltus ma popapane dostawy amunicji do kulomiota oraz do zwykłych giwerek to poprostu jeden z wielu klimatycznych akcentów w tej grze.
Dyscyplina żadnej samowolki na koniec więdząc że mamy przewage punktową dowódctwo kazało trymać pozycję więc czekając na dostawy amunicji które nie nadzeszły (zostało mi chyba 20 kulek) siedzieliśmy w lesie chyba ponad godzinę pod żadkim ostrzałem wroga kuleczki lobem wystrzeliwane z lasu na przeciwko który był przedzielony od nas piaskownią oraz paroma skrawkami prostego terenu dodawało to klimatu ponieaż siedzieliśmy spokojnie a tu kuleczka raz kolo głowki śmigneła raz miedzy nogami itp. nie raz był krzyk MEDYK!!! i okrzyki radości wroga lub nasze ;-].
Piętnaście minut przed zakończeniem gry z drzeki pod konarem obudziła mnie muzyka wojny zaczeło soę praweziwe piekło po wywaleniu wszystich 20 kulek oraz dosypaniu przez kolegę z czech pełnego magazynka czyli około 30 kulek dostałem headshota ;-p.

Takich klimaciarskch akcentów było spopro może Edi lub ktoś jeszcze napisze dokładną relację po za tym jak wyjeżdżaliśmy rozkładała się jakaś kapelka i miał być wieczorek zapoznawczy w sumie to impreza trwała 3 dni.
MrHyde
 

Postprzez Don » 2009-08-11, 17:31

...ahhh było miodnie!!!!
amununicji pod koniec nie było bo to ja byłem zaopatrzeniowcem :D, a tak na serio to nosiliśmy ja do A (takie rozkazy). Sztab wiedzial, że sobie poradzisz Hyde :)
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez omnipotentus » 2009-08-11, 19:04

Hyde chrapal za 40 ludzi. Wiec wrog nie atakowal...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Don » 2009-08-12, 17:38

a te wszystkie okrzyki MEDYYYYK!! to Edi, non stop czuwal na granicy strzału przeciwnika i sprawdzał ich czujność
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MrHyde » 2009-08-14, 09:57

omnipotentus napisał(a):Hyde chrapal za 40 ludzi. Wiec wrog nie atakowal...


Dokładnie wojna psychologiczna ;-p
MrHyde
 

Postprzez Edi » 2009-08-16, 14:36

Panowie,

Czesi i Słowacy są zachwyceni naszą drużyną. Mamy (myślę o Shadows Corps)honorowe członkowstwo w grupie Diabelska Garda, która tak jak Armia Południe zrzesza kilka team'ów w Czechach i na Słowacji. Mamy oczywiście otwarte drzwi na wszystkie, kolejne imprezy w Czechach i na Słowacji. Ja chcę pojechac na kolejną gre w ostatni tydzień września (koło Pragi) ale to założymy w osobnym wątku.
Zapraszam wszystkie osoby z Shadows Corps na tą gre (niestety tylko pełnoletnie :-( ).

Co do gry, to dla mnie było super. Nawet kilkugodzinne sterczenie na lini frontowej miało swój klimat. Niestety wydawało mi się,że niektórzy z nas się nudzili :-| ale to już trudno, wszystkim nie dogodzisz ;-)
Zasady z ograniczeniem amunicjii i dostawami na linię frontu to majstersztyk!!!
W kolejnej grze musimy miec medyka bo tu był wakat.

Generalnie Italia (niebiescy) wygrali na punkty. Stało się to dzięki jednemu oficerowi, który podczas zaciętych walk na koniec gry przedarł się do obozu Niemców i coś tam im skradł.

Podczas całej gry żadnej ze stron nie udało się na długo przełamac linii frontu,dokładnie tak jak na I Wś.
Edi
 

Postprzez Pentagram » 2009-08-16, 15:04

zajebista zabawa ogólnie :) niemoge sie doczekać:)
Pentagram
 

Postprzez Przemo » 2009-08-16, 22:03

przejrzałem trochę czeskie forum . Trochę pisze o sektorze D w którym byliśmy i krew przelewaliśmy .Pozytywne opinie o naszym udziale .Trochę sie tam działo udało nam się odeprzeć Czerwonych a pożniej udanym kontratakiem odrzucić ich i przejąc pełna kontrole nad sektorem.Podobała mi sie nasza skoordynowana akcja prosta ale skuteczna zdała egzamin na Saltusie i tutaj też nie zawiodła. Frontalny atak tyralierą rozwalił czerwonych.Za koordynacje działań na obu flankach trzeba podziękować Ediemu który czuwał nad dobra komunikacją oddalonych przyczółków.
Trzeba trochę potłumaczyć ale zadaliśmy spore straty na tym odcinku. Na pewno Omni trochę się do tego przyczynił , Diakum też siał niezłe spustoszenie swoim SAW`em nie wiem co byśmy bez niego zrobili :-) ale mysle ze cała ekipa zasługuje na pochwałę.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2009-08-16, 22:06

przeglądając fotki , pomyślałem ze można by jakąś flagę zrobić .
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez omnipotentus » 2009-08-16, 23:25

ooo flaga musi byc ... zapodamy jakis konkursik?
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez lordmarcel » 2009-08-17, 12:48

Myślę, że bardzo dobry pomysł :mrgreen:
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice


Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron