shooting bush

shooting bush

Postprzez Klex » 2009-02-07, 20:01

A tu ja we własnej roboty Ghillie Suit i moje P-90 :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Klex
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-02-07, 20:19

No wypass, jakich materiałów użyłeś ? głównie chodzi mi o te frędzle. Jak w tym wejdziesz na Kobiór do lasu to już nie wyjdziesz, tyle tam krzaków z kolcami, że nie widzę tego tam..
[SC] Shark
 

Postprzez Klex » 2009-02-07, 20:32

[SC] Shark napisał(a):No wypass, jakich materiałów użyłeś ? głównie chodzi mi o te frędzle. Jak w tym wejdziesz na Kobiór do lasu to już nie wyjdziesz, tyle tam krzaków z kolcami, że nie widzę tego tam..


HEHEHEHE te frędzle to juta wyszło na to około 2 km:), najpierw siatka przyszyta do bluzy, a do siatki wiążesz po 3 sznurki jutowe wszesniej farbowane:) nie pytaj o czas:D:D:D
Klex
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-02-07, 21:09

No to teraz kolejne pytanie, gdzie zdobyłeś jutę i czy była w postaci sznurka czy taśmy.. no i mym farbowałeś..
Ale wywiad środowiskowy przeprowadzam..
[SC] Shark
 

Postprzez Klex » 2009-02-07, 21:16

[SC] Shark napisał(a):No to teraz kolejne pytanie, gdzie zdobyłeś jutę i czy była w postaci sznurka czy taśmy.. no i mym farbowałeś..
Ale wywiad środowiskowy przeprowadzam..


JUTA
a farbki zwykłe do farbowania odzieży, ale kurde schodzi przy tym czasy mnóstwo, a smród nieziemski przy farbowaniu, na wiosnę biorę się za spodnie:) to trzeba liczyć kolejne 3 km sznurka.
Klex
 


Powrót do Pozostały sprzęt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron