Maska full cover, czy hełm klewar

Postprzez Wilczasty » 2008-06-20, 12:01

Ja tez mam fula i sie niepoci zabardzo - znaczy tyle samo co w zwyklej masce - pozatym to zalerzy od gry - jak ktos jest bunkier i stoi w miejscu to sie w "niczym niespoci" jak ktos cieka jak wariat to i bes maski sie z niego leje ;]
Wilczasty
 

Postprzez Krzycho » 2008-07-02, 14:51

grałem całkiem dużo w hełmie (patrz foto po lewej :P ), więc dołożę swoje 5 groszy :)
-na pewno elementem wpływającym na niekorzyść, jest fakt iż faktycznie sporo wystaje ponad przeszkody i często można zerwać w czerep - to jest właściwie jego najgorsza wada
-fajnie się prezentuje :)
-kiedy zespoli się ją z maską na stałe bardzo dobrze leży na głowie (właściwie tylko wtedy dobrze leży)
-nie zauważyłem specjalnej różnicy w poceniu się w hełmie, czy bez niego
-bądÂź co bądÂź hełm to zawsze coś więcej do noszenia, stąd też ograniczona minimalnie jest mobilność zwłaszcza w krzaczorach ;]
-przeciwnika z hełmem na głowie łatwiej rozpoznać i dostrzec, nawet gdy kampi w ww. krzaczorach
-po zakupie wspomnianego hełmu z allegro za 30 zl trzeba wymienić w nim wszystkie śruby, gdyż lubią sie luzować i wypadać (aczkolwiek ja wymieniłem tylko 2 i nie miałem żadnych problemów)
-ale co NAJWAżNIEJSZE - nic nie dam nam takiej ochrony głowy, jak hełm kevlarowy i jeśli komuś właśnie na tym zależy, to zniweluje to wszystkie wady

Spotkałem się już na poligonie z sytuacją, że hełm uratował komuś zdrowie, bo nie chce myśleć, czym zakończyłaby się seria strzałów w głowę leżącemu. Oczywiście są to sytuacje skrajne i przyznam szczerze, że sam nie wiem, czy ciągle grać w tym hełmie, czy z niego rezygnować.
To tyle :)
Krzycho
 

Postprzez MrHyde » 2008-07-04, 20:43

Mam pytanko seria z jakiej odległości? Ja dostałem z e-gripa z około 10m powyżej łuku brwiowego kulki leciały między szynami a pędzącym pociągiem chyba z sześć dostałem w jedno w miejsce efektrm tego było lądowanie na krzacorach lekki szok uczucie jagby ktoś mi pociągnął delikatnie z bucika w główkę po 5 sekundach małej dezornientacji tylko krzyk MEDYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-], okazało się że to rana postrzałowa i medyk ocalił Mi życie mogłem dalej kontynułować walkę. Przez całe sceno trochę przeszkadzający ból głowy który był spowodowany naciśkaniem maski na guza.
MrHyde
 

Postprzez Krzycho » 2008-07-04, 21:16

no i takich strzałów lepiej unikać ;]
Krzycho
 

Poprzednia strona

Powrót do Pozostały sprzęt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron