alternatywny pocisk do RPG

alternatywny pocisk do RPG

Postprzez płakol » 2008-09-14, 23:21

Majstruje domowej roboty male RPG i widzialem ze robicie tez sciepke na zakup wyrzutni rakiet, ogladalem pociski w kansusie i bylem zaskoczony ze to tylko jedna kulke sie wpina na czubek rakiety i nie ma nic innego, kiedys natknolem sie na necie na jedna ciekawa rzecz, ale niestety nie moge jej juz ponownie znales.

Chodzi o to by zrobic z nie wiem tektury (np wzmacnianej od srodka tasma) mamy walec rozciac go na 4 czesci (oczywiscie bez podstawy) upchac kulek złożyć i wepchac zamiast rakiety, po wystrzeleniu pojemniczek powinien przez pęd powietrza zostac rozłozony a masa kulek wyleciec swobodnie :), moglo by to byc stosowane np na grupke piechoty :D

Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, rozrysowalem to troche co powinno pomoc w ogarnieciu zamysłu

Obrazek

po co to wklejam.. nie wiem moze wam sie przyda :)
płakol
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-15, 20:26

hmm pomysl ciekawy, mozna by tez przetestowac np wystrzelenie worka z farba, moze tez bedzie dzilac :P
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Wilczasty » 2008-09-16, 07:28

Tylko zeby kuleczka sie rozwalila potrzebna jej jest energia kinetyczna - jak ja dostarczysz ??
Wilczasty
 


Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron