Q-loader montaz moda X7

Q-loader montaz moda X7

Postprzez Słonko » 2008-08-02, 22:52

Witam, czy ktos wie gdzie mozna znalesc instukcje matazu q-loadera w wersji PL do X7 ? I czy naprawde warto go matowac ? Standardowo mam problem z cyclonem i szukam alternatywy... Pozdrawiam
Słonko
 

Postprzez Przemo » 2008-08-02, 23:11

napisz jakie masz problemy z cyklonem może coś poradzimy kilka osób miało trochę przejść w historii z tym ustrojstwem
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Słonko » 2008-08-03, 00:01

Problem chyba jest standardowy, czyli co jakis czas nie kreci i nie podaje kulki... Dokladnie to samo mialem w A5 na poczatku (zaraz po zakupie) ale pozniej jak reka odjal działał bez zarzutu (rozkrecilem i skrecilem i dzialal)... W X7 tez czasem nie poda kulki... Q-loader juz mam z USA (to miala, ma byc alternatywa), tylko zastanawiam sie czy matowac (bo trzeba podobno cos ucinac i wprowadzone zmiany sa nieodwracalne) czy sprzedac ( Q jest wiekszy niz sobie wyobrazalem a pozatym zastanawiam sie czy przypadkiem nie bedzie mi marker scinal kulki bo Q cisnie je "bezposrednio" i tu pytanie do kogos kto Q juz ma w X7 albo A5 warto czy nie??? ) Z gory dzieki za pomoc i opinie ! Piszcie pozdro4all...
Słonko
 

Postprzez Rafi » 2008-08-03, 10:52

Jesli chodzi o Q do x7 wiem, że są specjalne koncówki do montowania i wtedy chyba sie nic nie ucina.
Ale cykoln po odpowiednich usprawnieniach jest ok (wiem cos o tym :D) więc tak po pierwsze wymiana ratcheta na metalowy, plastik sie wyrabia i nie zawsze zaskakuje. Metalowy ma dozywotnia gwarancje ja metalowy zajechałem poszedłem do kansusa i wymienili na nowy :D
Jesli to nie pomoże przesmaruj i sprawdz czy nie pekła uszczelka która pracuje w tym tłoczku z dziurkami co wchodzi do cykolna w kształcie zimeringa (nie wiem jaks sie to nazywa fachowo).
A na koniec wymiana na wieksze i gróbsze weżyki doprowadzające gaz do cykolna, maja tendencje do pekania nawet mała dziurka powoduje podawanie zbyt małej ilość gazu i dupa.
Czasami cykoln nie tylko nie podaje, ale podaje zbyt wolno i wtedy może ci też ciać kulki na wlocie. Acha i na koniec śrubeczka którą dokręcasz cały mechanizm ta od środka gdzie sa kulki nie może być dokręcona na maxa musi mieć delikatny luz. Warto troszkę kapnąc oliwka na cały mechnizm.
mam nadzieję, że pomoże.
Rafi
 

Postprzez Słonko » 2008-08-04, 15:40

Dzieki za rade, mysle ze przed nastepna gra cos w tym kierunku zrobie :)... Mimo wszystko bardzo prosze kogos kto posiada Q w X7 lub A5 zeby sie wypowiedzial na temat bo niestety minusem X7 jest jego ogromny apetyt na gaz (w porownaniu z A5 to jest jakis koszmar :( ) Juz zamowilem butle na HP ( to krok pierwszy ) a kolejnum bylo by zamontowanie Q (cyclone tez sporo ciagnie) mimo ze Q juz mam to narazie pozostaje w kartonie bo mam tez spore watpliwosci (podczas matowania trzeba wprowadzic nieodwracalne zmiany)... Bardzo prosze o Wasze opinie... Pozdro
Słonko
 


Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron