Problemy z hammerem

Problemy z hammerem

Postprzez Tonda » 2008-07-29, 20:23

Mam taki problem. gdy zakręcę do niego butle CO2 to "syczy" gdzieś gaz ucieka (słychać to w lufie). Jestem nowy nie wiem co mam robić. Nie mam instrukcji bo markera mam ze strychu.... (ojciec kilka lat temu pracował w Austrii i przywiózł i se leżał na strychy aż go znalazłem)
Sprawa 2 jakie kulki do niego mam używać. dostałem parę kulek od kumpla i chyba trocha małe są bo mi z lufy wypada jak go przechyle i niekiedy "łyka po 2/3 a niekiedy nawet 4 na raz. Wiem ze powinienem próbować ale może ktoś ma coś takiego i wie jakie kulaski do tego będą.
Tonda
 

Postprzez Przemo » 2008-07-30, 12:16

Powiem tak ja pierwszy raz słysze o Hammerze . Nie znam tego sprzętu o Tippmannie i produktach z RAP4 mógłbym Ci coś powiedzieć . Kto jest producentem tych Hammerów ?
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Tonda » 2008-07-30, 16:07

To dobre pytanie sam nie wiedziałem. Przed chwila dowiedziałem sie ze to Kingman Hammer
Tonda
 

Postprzez [JH] Martin » 2008-07-30, 21:46

Tonda napisał(a):Sprawa 2 jakie kulki do niego mam używać. dostałem parę kulek od kumpla i chyba trocha małe są bo mi z lufy wypada jak go przechyle i niekiedy "łyka po 2/3 a niekiedy nawet 4 na raz. Wiem ze powinienem próbować ale może ktoś ma coś takiego i wie jakie kulaski do tego będą.

to nie wina kulek, a ball-detentów, czyli małych gumowych "stoperów". SprawdÂź czy w komorze masz takie małe cypelki, chociaż 1 szt.

Tonda napisał(a):Mam taki problem. gdy zakręcę do niego butle CO2 to "syczy" gdzieś gaz ucieka (słychać to w lufie).

SprawdÂź stan oringów, np. na bolcie. Może być też padnięty oring na zaworze - tzw. grzybku, lub sam grzybek.

Najlepeiej oddaj marker w łapki kogoś, kto już trochę bawi sie w paintball - na pewno wyczai o co kaman. Spydery mają bardzo prostą konstrukcję.
[JH] Martin
 

Postprzez Tonda » 2008-07-31, 21:17

Jest ktoś z okolic Raciborza/Wodzisławia śląskiego/Rybnika/Jastrzębia kto sie na tym zna i mógł by mi pomóc? Doszedłem do tego czemu gaz uciekał i zrobiłem to, ale teraz gdy ładuje to jak by ucieka powietrze jak by jakoś zawór domykał sie z opóÂźnieniem przy ładowaniu. Słychać takie syknięcie za każdym razem gdy przeładuje.
Tonda
 


Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron