Kamizelka taktyczna

Kamizelka taktyczna

Postprzez Pentagram » 2009-04-19, 21:38

z racji tego ze kupilem kamizelke modułową(najtansza z milteku;p) to potrzebuje pare kieszeni - coś tam na niej jest, ale chce zamówić porządne kieszenie na butle 1,1 litra, oraz kieszeń na 2 faty. co mozecie polecic?
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-04-19, 21:48

Z butlą to będzie duży problem ja już od długiego czasu chcę, ale nie ma takich, a miwo Ci nie uszyje na zamówienie, próbowałem..
Co do fatów to ładownice na magazynki (podwójne) do AK tylko powiedz im by nie wszywali tej przegródki w ładownicy która w oryginale ma oddzielać magazynki, ja mam takie i jest idealnie. polecam wersję CQB odpinasz ten język który zamyka fata w środku, a gumka trzyma fata idealnie w ładownicy a Ty masz mega szybki dostęp do fata.
[SC] Shark
 

Postprzez Roger » 2009-04-19, 22:25

A w duże "cargo" się flaszka nie zmieści?
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Sephiroth » 2009-04-20, 09:20

Kiedyś miałem pomysł zamontowania na panelu udowym w systemie molle dwóch kieszeni na faty. Z braku czasu i lenistwa wrodzonego projekt umarł. Modyfikując nieco mój plan, proponuję zakupić pas na butlę i faty. Odpruć wszystkie kieszenie, następnie naszyć na tylne ścianki taśmy do mocowania i voila! :).
Ekonomia:
pas - około 80 ( na butlę i 4 faty)
taśma i drabinki ok 20
Usługi krawieckie - cena mi nieznana, jeżeli sam odprujesz kieszenie będzie taniej.

W efekcie masz 4 modularne kieszenie na faty i jedna w której zmieścisz każdą butlę za połowę ceny tego co zapłacisz w miwo.
Ostatnio edytowano 2009-04-20, 19:08 przez Sephiroth, łącznie edytowano 1 raz
Sephiroth
 

Postprzez HoHoL » 2009-04-20, 11:00

W średnie cargo wchodzi HP 0,8L wiem bo tak miałem nie wiem jak z 1,1 bo jest bardziej pękate.
HoHoL
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-04-20, 11:16

dzisiaj sprawdzę czy w średnie cargo wchodzi butla 1,1
też może być różnica czy to jest cargo zapinane na zamek czy masz klapkę i zatrzask
[JH] waboo
 

Postprzez Pentagram » 2009-04-20, 20:00

i jak waboo testy?
Pentagram
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-04-20, 20:17

niestety, wygląda to tak jak na zdjęciu, nie ma możliwości zapiąć

jest to cargo - uniwersalne, wysokość 21cm, butla ma 31cm:
http://www.miwo-military.net/-produkty/ ... esze-CARGO

jutro dojdzie mi cargo średnie:
http://www.miwo-military.net/-produkty/ ... ie-pionowe
choć jest wyższe to problem i tak pozostanie bo jest ono na zamek zapinane, być może są butle 1,1 krótsze, ale pewnie szersze, a moja wchodzi tak na styk
Załączniki
20090420.jpg
[JH] waboo
 

Postprzez lordmarcel » 2009-04-20, 20:30

Co do średniego cargo z zamkiem to mam poziome i wchodzi mi tam mój cevlar 1,1 jednak wystaje regulator.

POZDRO
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Pentagram » 2009-04-20, 20:50

troche dupa ;/ ... zobaczymy jak mi kamizelka dojdzie to bede kombinowal ; )
Pentagram
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-04-20, 20:56

lordmarcel napisał(a):Co do średniego cargo z zamkiem to mam poziome i wchodzi mi tam mój cevlar 1,1 jednak wystaje regulator.

POZDRO
jako butla zapas czy podpinasz do tego mambę jeszcze?
[JH] waboo
 

Postprzez lordmarcel » 2009-04-20, 21:02

Nie używam tej kieszeni do noszenia butli ;-)
Po prostu sprawdziłem czy się mieści, ale myślę że gdybym używał mamby to nie powinno być problemu no poza tym regulatorem, chociaż raczej nic z nim się nie powinno stać ;)

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez [SC] Shark » 2009-04-20, 22:04

Waboo a gdyby te Twoje Cargo Uniwersalne na tej klapce wyciąć tak by się zamykało, a regulator sam wystawał poza kieszeń ? Chyba lepsze to niż nic..
[SC] Shark
 

Postprzez Maksiu » 2009-04-21, 07:18

[SC] Shark napisał(a):na tej klapce wyciąć tak by się zamykało, a regulator sam wystawał poza kieszeń


To samo pomyślałem, bo przecież można wyciąć otwór i go obszyć tak by się nic nie pruło. Ja też mam nową kamizelkę z mil-teka i testandardoew ładownice nie nadają się ani na faty ani na butlę. Ale nie chcę zabardzo kupować ze względu na chwilowy brak funduszy więc pomyślałem o samodzielnej przeróbce tych ładownic, już kilka pomysłów mam. Jeden z nich to dosztcie szerszej rzepy na ładownicy, w ten sposób dwa faty 100 nie powinny wypadać. One wchodzą do ładownicy jak ulał ale górna klapka jest liepska i wypadają bokami. Dlatego chcę szersze rzepy.

Myślę jeszcze nad innymi poprawkami. Poza tym mam maszynę do szycia w domu więc mogę się pobawić ;-)
Maksiu
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-04-21, 07:46

musiałbyś wyciąć spory otwór
raz - manometr, fillnipel
dwa - zamykasz klapką z góry która jest przyszyta z jednej strony, jeżeli wytniesz dziurkę centralnie na środku w klapce to nie dociąniesz jej preseta, trza by wyciąć podłużny spory roweczek :)
[JH] waboo
 

Następna strona

Powrót do Wyposażenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron