Kamizelka taktyczna Plate Carrier

Postprzez Vincent » 2013-06-02, 12:11

Uważasz,że masz wiekszą wiedzę aby doradzać? Na jakiej podstawie?
Dlaczego ma brać pod uwagę opinie ludzi, których nie widzał na oczy?


Zajechałem już kilka "Passatów".. A ty jeÂździłeś jakimś?
Internet polega na tym, że rozmawiasz z ludÂźmi, których nie znasz osobiście - taka specyfika...


Połowy z tego nie zrozumiał.


W sumie to mogłeś mu to wyjaśnić.


Ps.
Z jakiej karimaty wycinacie płyty SAPI do tych plate carrier'ów?
Bo ja z kontraktowej US ARMY, żeby całość była koszerna.
Vincent
 

Postprzez Edi » 2013-06-03, 10:00

Vincent, Ty i ja jesteśmy graczami ASG/PB.
Ja nie znam CIebie, nie wiem jakie masz doświadczenie i wiedze (chodzi mi o wiedze z "pola walki"a nie internetową). Ty nie znasz mnie a podważasz moje opinie.
Na naszym forum jest mnówstwo ludzi którzy mogliby podważyć moje zdanie bo każdy ma ulubioną kamizelkę, szleki, buty, plecak. Ale nikt tego nie robi w taki sposób jak Ty.
Dlatego pytam CIę na jakiej podstawie to robisz?

Ja od 2008 roku jestem w polskim MILSIMie. Byłem na ponad 20 MILSIMach ASG i MILITARY PAINTBALL w POlsce i za granicą. Uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach Taktyki ZIelonej, Ratownictwa Taktycznego i Strzeleckich z broni palnej prowadzonych przez wybitne postacie ze śiwata MILSIM jak HoHoł z 8KPG ale także fachowców Sylewester, Ramak - Szkoła Kadetów oraz żołnierzy zawodowych i funkcjonariuszy AT. Co drugi week-end jestem w terenie na treningach mojej grupy, wyprawach w góry lub na trenigach strzeleckich. Nie liczę tutaj dzieisiątek strzelanek i gier ASG lub PB.

Przetestowałem różne mundury, buty, oporządzenia, plecaki i repliki/markery.
Potrafie doradzić co używać i jak używać i biorę odpowiedzialność za rady które daje.
Na podstawie moich doświadczeń wybrałem kamizelkę o którą jest szum (żałuje że wogóle cokolwiek napisałem w tym temacie).
Jest tania i całkowicie spełnia moje wymagania. Atrapy płyt balistycznych wyjąłem bo to dla mnie profanacja tak samo jak bieganie w hełmie z odpustowego plastiku, który tylko wygląda jak hełm.

Prosze odpowiedz na moje pytanie dlaczego podważasz opinie ludzi których nie znasz.
Albo nie pisz nic, uznam to jako chęć pojedniania z Twojej strony.

P.S. Prosze nie pisz już o Passacie. ;-)
Edi
 

Postprzez Vincent » 2013-06-11, 18:34

Luz, ustosunkuję się po 16-tym, teraz mam kaskady na głowie.
Vincent
 

Postprzez Gebel » 2013-06-11, 18:37

A może będzie okazja w lesie jak na siebie wpadniemy? Może przy jakimś szlaku transportowym :mrgreen:
Saltus XIV,XV,XVI,XVII; Unit 06,07; Blackops I,II,III; RedFall 2013; NWN 2014, 2015; SALAMANDRA; GreenCoat II; GF POint 2015
Avatar użytkownika
Gebel
 
Posty: 2014
Dołączył(a): 2011-10-12, 22:31

Poprzednia strona

Powrót do Wyposażenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron