kulki mr1

kulki mr1

Postprzez ryb@ » 2008-04-16, 09:19

Witam. Zauważyłem, ze troche osob na forum ma MR 1-ke. W zwiazku z tym chcialem zapytac jakie polecacie kulki. Mam lufe J&J ceramic 16" Probowalem juz Alpha ( ale to chyba kazdy na poczatku takze nie bijcie :) i sa do kitu), Inspire fireball i spisywaly sie dosc przyzwoicie, no i najlepiej wypadly jak dla mnie rec sport. Jakie wy macie doswiadczenia i co polecacie. Mysle jeszcze nad Tomaszkami, ale nie wiem ktore wziac i Severe Atmosphere.
ryb@
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-04-16, 15:15

Classic i innych nie szukaj.. drakon i roger na bank potwierdzą bo to Oni na nich graj, już jakiś czas..
[SC] Shark
 

Postprzez Roger » 2008-04-16, 16:06

Pytanie raczej do Drakona - on gra na mr1+J&J ceramic 14". Ja gram jeszcze na stockowej lufce (J&J dopiero zamawiam:) ). Na stocku tomahawk classic śmigają pięknie. Z tego co wiem do ceramica też je polecają. Polecają też marbalizery, z tym że te są ciut droższe.

Ostatnio mieliśmy dziwny przypadek - ja strzelałem t. classic, Drakon chyba też. Najpierw Drakon miał zacięcie takie, że bolt stanął w połowie drogi i dopiero przy użyciu znacznej siły dało sie go przesunąć. Za jakieś pół godziny (na tej samej grze) ja miałem to samo. Skorupka kulki była przyczyną - weszła między bolt i korpus markera. Nie wiadomo czy kulki do d..., czy zbieg okoliczności. Od tego czasu (jakieś 2 gierki) był spokój (na tych samych kulasach).

MR1 i stockowa lufa - można strzelać chyba wszystkimi - od rampage po marbalizery - na jakieś 2000-2500 wystrzelanych kulek miałem jakieś 3-4 ścięcia (z czego 2 chyba na przeleżałych rampage).
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Drakon » 2008-04-16, 16:28

MR+ceramic wbrew pozorom i niskiej cenie to wymagający zestaw.MR -ki cechuje chamski i silowy bolt ktory ma walniecie a ceramic ze wzgledu na swoj kaliber potrzebuje smuklych kuleczek i raczej bezszwowych .Wymienialeś ryba raczej kulki z dolnej pulki wiec juz ci moge powiedziec ze ich unikaj jak ognia.Jesli chodzi o tomaszki to są sobie nierowne jak powiedzial juz wczesniej Roger.Jedne smigają jak talala a drugie tną .Ciezko sie wstrzelic .Troszke gralem na Classicach i nie bylo zle.
Jesli chodzi o mnie to juz wyprubowalem RPS Premium i są miodzio.łagodnie łaskoczą i muskają scianki lufy i latajątam gdzie ja chce a nie gdzie one .Po prostu są zajefajne.Bede prubowal jeszcze Marbalizer i wtedy cos wiecej powiem.
Drakon
 

Postprzez ryb@ » 2008-04-16, 19:26

ok dzieki za podpowiedzi. Jesli chodzi o rec sporty to musze powiedziec ze naprawde dobrze smigaly ale nie mam jeszcze tak duzego doswiadczenia takze na nastepnej gierce sprobuje tomaszkow, jesli chodzi o zaciecie bolta to tez cos takiego ostatnio mialem, z tym ze nie zauwazylem zeby przez skorupke (nie scielo mi do tej pory zadnej kulki) za to zauwazylem ze w pewnym miejscu bolt jest dziwnie zarysowany i podejrzewam ze to moze byc przyczyna, zreszta na PSI ktos pisal o tym samym problemie i okazalo sie ze trzeba cos w srodku dopilowac bo jakas nierownosc byla
ryb@
 

Postprzez Sephiroth » 2008-04-18, 19:55

Roger napisał(a):
Ostatnio mieliśmy dziwny przypadek - ja strzelałem t. classic, Drakon chyba też. Najpierw Drakon miał zacięcie takie, że bolt stanął w połowie drogi i dopiero przy użyciu znacznej siły dało sie go przesunąć. Za jakieś pół godziny (na tej samej grze) ja miałem to samo. Skorupka kulki była przyczyną - weszła między bolt i korpus markera.

Ciekawostka...
Miałem dokładnie to samo, na tych samych kulkach, z tym że u mnie żadna siła nie była w stanie ruszyć bolta w warunkach polowych.

Faktem jest iż na lufie stockowej można strzelać wszystkim, nawet ubrudzone z ziemi kulki poszły bez problemu.
Moze classiki to za wysoka pólka do mr1. ;-)
Sephiroth
 

Postprzez [JH] Martin » 2008-04-19, 12:46

Pozapinajcie do MR1 jakieś proste moto-spłuki i problem zniknie. Wiem, bo też tak miałem :-) Problem wynika z tego, że paluchy są szybsze od spadających w loaderze grawitacyjnym kulek. Aha, pomaga jeszcze nie niezasypywanie zwykłej grawitki do pełna - 100 kulek w loaderze i wówczas mają trochę luzu do swobodnego spadania.
[JH] Martin
 

Postprzez Pentagram » 2008-09-08, 19:19

hmmm ja mam zestem e-mr1 + JJ ceramic 16'' gram na All Starach nawet włączając full auto nie scina mi ich(dobry loader - Q ).
Pentagram
 

Postprzez płakol » 2008-09-11, 09:40

Na mr-1 i ceramiku nie znajdziesz lepszej kulki niz EVIL zostawiaja wszystkie inne daleko w tyle, jedyna wada evili to ze zostawiaja biale plamy pozniej i trzba walczyc vanishem by to doprac. Ale jesli komus evile nie przeszkadzaja w grze to jest po prostu najlepsza kulka. Zreszta kup raz worek evili i np fieldow ustaw gdzies na 30 metrach cel i oddaj po 20 strzalow sam zobaczysz ( jest jeszcze plus ze sa zielone i ich nie widac jak leca praktycznie a w przypadku zółtych i pomaranczowych fieldow to nawet dasz rade sie czasem uchylac :))
płakol
 

Postprzez Hudy » 2008-09-11, 16:49

Trudno sie dziwić, że fieldy gorzej latają. Ja miałem worek takich, które nawet nie były okrągłe NA OKO.
Hudy
 

Postprzez zozol25 » 2008-09-12, 17:55

hudy mowa tu o tych twoich żółtych kwadrato-jajkach:D
zozol25
 

Postprzez Hudy » 2008-09-12, 19:04

Moje jajka są w porządku, ani nie żółte ani kwadratowe :mrgreen:
Hudy
 


Powrót do Amunicja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron