Nowy patent Tacamo/Rap4

Postprzez kufel_wro » 2011-09-27, 21:52

Paczuszka dotarła. Zamawiający otrzymali rozliczenie na PW.
Czekam na wpłaty VAT i wysyłam szczęśliwcom ;)
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kamil » 2011-10-03, 18:02

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z modami (dzięki Kufel!). Pierwsze wrażenie pozytywne. Pasowanie flaków z BT4 w nowej obudowie bardzo dobre. Magazynki, choć są z plastiku, wyglądają dość solidnie. ładowałem do nich 17-18 kulek, aby nie przeciążać nadmiernie sprężyny. Wystrzeliłem 2 magi na full.auto - bez zacięć. Kluczowe będzie utrzymywanie łożysk kulkowych na szyjce magazynka w czystości. Brak rozbić w komorze, używałem RPS Premium. W tej chwili nie mam delikatniejszych kul, ale sprężyna wydaje się łagodnie je traktować. Co do pasowalności ripclipa - da się go założyć, lecz nie przylega on dokładnie do body markera. Nie sprawdzałem, czy dobrze podaje kulki, ale przy trafieniu w marker w miejsce styku ripa i body, mamy farbę wewnątrz loadera. Wadą dla praworęcznych z pewnością jest umiejscowienie przycisku zwolnienia dÂźwigni magazynka po prawej stronie - odległość chwytu do dÂźwigni jest dość spora. Spasowanie e-gripa bez zarzutu.
Kamil
 

Poprzednia strona

Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron