TPN SIERRA ONE

Postprzez adamgsi » 2009-10-31, 13:50

Sluchej chopie jak poczebujesz zeby ci ktos doradziul to powiydz to my ci pomogymy jol se z ciebie niesmieja bo wiam jak to je, tyz my kedyjs zaczynali i wiam zejz je podjarany pierwszum klamkum jyno jak zech przeczytol ze ta twoja je nollepszol to zech se usmiol pogrolsz trocha to baniesz wiedziol co i jak bo wkuncu szpas musi byc!!!! Tak my trocha zboczyli z tematu ale widza ze tyj tyz po slunsku umiysz pisac, fajnyj chop z ciebie moze sie spotkumy przedy swiyntuma i pogrumy co tyj na to NOVIK
adamgsi
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2008-07-10, 23:13
Lokalizacja: Krapkowice

Postprzez KURZY » 2009-10-31, 17:27

wracając do tematu to marker pojawił sie w kansusie :P
http://www.kansus.pl/produkt-3111--tipp ... a_one.html
KURZY
 

Postprzez novik_pna » 2009-10-31, 19:09

nie ma problemu zapraszam do ćwiklic mamy tam poletko z oponami, jest tez las fajny, dzis tez gralismy. Pozatym moze na fakro, lędziny...ty wybierasz ty decydujesz. Chiałem tez kiedys do was wpasc, moze sie uda. I to nie jest moja pierwsza klamka, ale jestem podjarany, masz racje, bo to najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie. Grałem na markerach od 98 przez bt i mini i roznego rodzaju inne wynalazki i z tm15 jestm zadowolony najbardziej. Militarny wygląd, mini w środku, bolta wyciągam w 2 minuty. oczy czyszcze w 30 sekund bez rozkręcania czegokolwiek. Natomiast jak pomyśle o rozkręcaniu 98 to mam dreszcze. Mam tylko rpoblem z rip clipem, ale co was bede zanudzał.
To moze faktycznie umowimy sie na jakąś gierke, wpadne z chłopakami i zagramy mały pojedynekczek?
novik_pna
 

Postprzez Roger » 2009-10-31, 19:13

A mi się niy podobo ani piyrszy, ani drugi :).

łoba jakieś takie som.
Producynci myślom, że jak dociepnom do markera bele jako glajza ris, kolba i atrapa magazynka to już bydzie militarny :)



Szpas muss sein ino chopcy wciepcie trocha na luz.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez adamgsi » 2009-10-31, 22:25

MOLSZ recht ROGER

alles rodza in Kambodza

haha
adamgsi
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2008-07-10, 23:13
Lokalizacja: Krapkowice

Poprzednia strona

Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron