bt tm 7 awaryjność?

bt tm 7 awaryjność?

Postprzez irek101 » 2009-06-23, 16:33

Witam!

Jestem nowy w tym sporcie, byłem na trzech bitwach i strasznie mi sie podoba ta zabawa. Pisze do was z Poznania, jak na razie zainwestowałem w dobra maske i zabmierzam kupic marker. Interesuje mnie BT TM 7 i prosze o informacje o awaryjnosci tego sprzetu gdyz w sklepie sprzedawca mi go odradził ze wzgledu na problemy z elektroniką.

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
irek101
 

Postprzez KURZY » 2009-06-23, 19:37

Ja narazie miałem tylko jedem poważny problem z moja TM-ka , ale wszystko wymienione na gwarancji.
KURZY
 

Postprzez lordmarcel » 2009-06-23, 20:45

Pamiętajmy, że mimo wszystko to nie jest "zabawka" co się łączy także z tym iż nie jest to "syf" !
Elektronika nie jest odkryta :-P Operowałem z wieloma elektrykami i nigdy nic złego nie zauważyłem. Tak naprawdę to wystarczy nie grzebać, czyścic regularnie i na ogół nie ma prawa nic się stać. Mam MINIacza (a ten jest oparty na tej samej technologii, a raczej TM jest oparty na technologii MINI :-) ) i obawiałem się wielu rzeczy (zwłaszcza, że to pneumatyk), ale obawy były bezpodstawne. Tylko raz w życiu zalało mi marker. Było to podczas 16h gry. Lało masakrycznie i tylko taki dekiel jak ja mógł wejść wtedy do lasu xD Zalało mi marker i nie trafiałem nawet w drzewo z 5m. Wystarczyło wyczyścić (wysuszyć ręczniczkiem) i wszystko znowu śmigało jak zwykle :mrgreen: Elektronika nienaruszona.
Uogólniając, TM-7 to bardzo dobra broń - lekka, celna, szybka, no i fajnie wygląda ;-)
Nie zastanawiaj się tylko bierz :mrgreen: Bo broń dobra i na milsim i na napieprzankę !

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ryb@ » 2009-06-24, 09:47

Na początku poczytaj trochę tego :)
tm 7

pamiętaj, że jest to marker młody i konstruktorzy nie wystrzegli się błędów młodości. Bardzo często problemem jest solenoid, który trzeba wymieniać, problemy są z płytką. To, że marker bazuje na Mini nie oznacza, że będzie dobrze się spisywał. Początkowe serie Mini do nr bodajże 16xxx tez miały masę problemów z poppetem. Wydaje mi się, że to będzie trochę loteria jak go kupisz, albo będzie Ci banglał albo będziesz na niego sklinał. Marker naprawdę przyzwoicie wygląda ale weÂź pod uwagę to co powiedział sprzedawca a w szczególności to co piszą na forum, którego link podałem. Zapytaj z jakiej serii jest marker, może nowsze nie mają już tych problemów, przede wszystkim popytaj ludzi, którzy mają tą klamkę. Pamiętaj też, że tamten temat zakładany jest po to, żeby rozwiązywać problemy a nie wychwalać także nie zrażaj się od razu, że nie ma pozytywów, albo jest ich mało ;)

Reasumując na twoim miejscu kupiłbym (w zasadzie kupiłem) Mini z nowej serii, albo Ego 07-09 :mrgreen:
ryb@
 

Postprzez irek101 » 2009-06-24, 17:13

Dzięki bardzo za informacje, wszystko wezmę pod uwagę. Jeszcze się nie zdecydowałem, waham się jeszcze miedze sp1 a tm7, gdyż sp1 dużo tańszy a również jest ciekawym markerem.

pozdrawiam serdecznie
irek101
 

Postprzez KURZY » 2009-06-24, 22:00

powiem tak :
TM-7 gra mi sie super. Jesy leciutkie, szybkie i według mnie fajne wyglada :] Zaliczył juz ze 3 takie mocniejsze upadki i nic mu sie nie stało, tylko troche sie porysował. Zaraz na początku dokupiłem sobie nowa lufe bo ta standartowa to poraszka :/
jak bys maiał jeszcze jakies pytania to pisz, jak bede wiedział to ci odpowiem :)
KURZY
 


Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron