ALpha Black Egrip - Warto?

ALpha Black Egrip - Warto?

Postprzez Polo » 2008-09-15, 13:14

Witam,
Jestem na kupnie markera w granicach 500 zl i wypatrzylem Alpha Black Tactical Tippmanna z Egripem. I tu pytanie do was: Warto kupic ten sprzet ? mial ktos okazje go testowac ?? cena jest okolo 500 zl a dostajemy klamke juz z egripem wiec calkiem przyjemnie :)
Interesuje mnie jaki rodzaj zasilania tez uzyc do niego: co2 czy HP? No i jaki Loader ?? Jesli ktos ma jakies spostrzezenia w tym temacie to bede wdzieczny!
Dzieki z gory i pozdrawiam !
Polo
 

Postprzez DiaKum » 2008-09-15, 14:53

Hej,

za 500 zl moze i dostaniesz alpha bravo tactical ale napewno bez egripa - ta wersja stoi ok 700 zl. co nie zmienia faktu ze za takie pieniadze chyba nie dostaniesz nic innego z tak militarnym wygladem juz na starcie. Produkcja tippmann powinna zapewniac niezawodnosc, ale osobiscie nie wiem jak ten sprzet sie w praktyce spisuje. Trzebaby przegrzebac jakies fora...
Nic niestety nie jest tak kolorowe i sa tego zestawu oczywiscie minusy - najwieszym jest chyba loader - jedynie normalny,a pewnie jakis "bateryjkowy" bylby zalecany zeby dal rade odpowiednio szybko podawac kulki (do wersji egripowej przynajmniej), kolejnym z pewnoscia to ze juz broni nie zmodujesz - jedynie to co masz... ewentualnie dorzucisz kolimator bo przebudowac sie tego raczej nie da :/ no ale jak sie komus podoba m4 i chce w ta strone isc to gra!

co do zasilania to raczej proponowalbym hp, aktualnie roznica cenowa nie jest tak drastycznie wielka, a mroz czycha :) i juz niedlugo szron bedzie lecial z lufy ;P

pozdro
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Polo » 2008-09-15, 20:16

Dzieki za rade, musze zbadac mozliwosc nabijania butli HP w mojej okolicy...
Za 500zl spokojnie wyhaczysz z egrip, chodzby na naszej slynnej aukcji internetowej ;) Sam marker oczywiscie ....
Polo
 

Postprzez DiaKum » 2008-09-15, 21:54

myslalem ze piszesz o zakupie nowego sprzetu, jesli szukasz czegos uzywanego to owszem. ja mimo wszystko polecalbym sprawdzona i niezawodna a5'tke. modow mnostwo i cyklon sie kreci :)
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Wilczasty » 2008-09-16, 07:24

Tak jak kolega wyzej pisze A5 jest gitesik - i HP bym wybral - zdecydowanie lepiej w zime - sam mam na CO i sie teraz martwie jak zime przejade chyba ze bedzie taka jak w zeszlym roczku !!
Wilczasty
 

Postprzez Polo » 2008-09-16, 11:36

A5 bardzo fajny marker, bardzo dobre opinie o nim slyszalem, ale troszke jednak za drogi na to co chcialbym wydac w tym momencie, a chcialbym pobawic sie egripem :) Alpha kupie za 500 zl z egripem w wersji tactical (nakladka na lufe, kolba) NOWY. za A5 w tej konfiguracji bede musial pewnie dac 2 razy tyle... ciekawi mnie czy roznica w jakosci miedzy tymi dwoma markerami jest az tak duza? czy tylko chodzi o mozliwosc rozbudowy ??
Polo
 

Postprzez Polo » 2008-09-16, 11:40

No tak, A5 ma juz standardowo zamontowany cyklon, do Alpha bedzie trzeba dokupic, bo pewnie bez cyklona na egripe nie poszaleje, co pomniejszy roznice ceny miedzy Alpha a A5 w podobnej konfiguracji.... Aczkolwiek dalej bedzie to znaczaca roznica.
Polo
 

Postprzez Wilczasty » 2008-09-16, 13:45

Zastanow sie na jaki czas kupujesz pierwszego markera !! Po co odrazu wszystko na raz powoli i sukcesywnie - a bedzie cacy ;]
Wilczasty
 


Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron