ATS AT-4

ATS AT-4

Postprzez Przemo » 2008-09-10, 22:06

I stało się w zbrojowni Shadows Corps pojawił się nowy militarny/milsimowy marker firmy A. T. Systems, Inc. (ATS). W realiach paintball (kal. 0.68 ) praktycznie doskonała replika. W przypadku markerów ze stajni AT .Systems legendarna jest ich celność i powtarzalność przy niesamowitym dzwięku strzałów. Dla miłosników realizmu dzwięk przy wystrzale jest już bardzo bliski prawdziwemu z ostrej broni naprawdę miód dla uszu :-). Sam marker jest mechaniczno- atomatyczny nie mamy przy nim żadnej elektroniki ale jest egrip który włączamy selektorem ognia jak w prawdziwym M4 nie trzeba przy tym naciskać na spust kilka razy żeby poleciała pełna seria. Po prostu wajcha w góre i mamy full auto przy pięknej kakofonii dzwięków. Nie ma się jednak co rozpędzać bo w magazynku mamy tylko 24 kulki i trzeba zmienić po wystrzeleniu czyli jak w realu .Oczywiście jest też opcja założenia większej „bańki” ale po co .Z innych ciekawostek jeśli chodzi o ATS`a to był ponoć wykorzystywany do treningów w armii Izraelskiej.
Myślę że z czasem więcej informacji o ATSsie napisze sam posiadacz bo jest i będzie o czym pisać .

na filmiku słychać ATSa charakterystyczny dzwięk

http://pl.youtube.com/watch?v=fI58koiyU ... re=related

najnowszy model ATS - 417

Obrazek

AT - 4 w wersji SIR www.milsimcombat.uk

Obrazek
Ostatnio edytowano 2008-09-10, 23:00 przez Przemo, łącznie edytowano 1 raz
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2008-09-10, 22:30

SAW zrobiony przez chłopaków z milsimcombat na bazie ATSa

Obrazek
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Krzycho » 2008-09-10, 22:46

super!!
sa do tego wymienne magazynki?
gdzie w ogole mozna go dostac?
Ostatnio edytowano 2008-09-10, 22:53 przez Krzycho, łącznie edytowano 1 raz
Krzycho
 

Postprzez Przemo » 2008-09-10, 22:50

oczywiscie ze są :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez DiaKum » 2008-09-11, 08:18

Marker jak pisal Przemo dziala na magazynki lub po wymianie bocznej scianki maga mozna podpiac - bezposrednio do maga - spluczke. Kluki wsypuja sie do magazynka i tam juz transportowane sa w gore do markera za pomoca mechanizmu lancuchowego magazynka. Jesli wszystkie elementy ruchome w magazynku sa sprawne (piny podnoszace kulke nie sa pozaginane czy tez magazynek nie jest przeladowany - kulki sie nie gniota) podobnie do cyklona - kulki podawane sa bezposrednio za kazdym cofnieciem sie bolta - co za tym idzie brak pustych strzalow i sciec kulek.

Na polskie realia okazuje sie ze marker jest jednym z nieliczych, ktos mowil ze jest ich u nas 4 czy 5.
Mala poluparnosc zwiazana jest z faktem iz niestety brak u nas dystrybutora czy autoryzowanych punktow serwisowych...

Marker mozna nabyc bezposrednio u producenta w stanach. Dostepne modele wraz z opissem znajdziecie na stronie http://www.getrealpaintball.com/

Jesli wszystko bedzie dzialalo jak nalezy napewno bede czesto z nim biegal, wiec zawsze bedzie opcja zobaczyc CO TO JEST i tym postrzelac.

Moj egzemplarz prezentuje sie nastepujaco:
Obrazek
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Słonko » 2008-09-11, 17:58

No nie powiem piekny sprzet... O ile sie nie myle to widzialem 1szt w Bielsku (zorientuje sie w ta niedziele ale na 80% to ten sam marker lub cos bardzo zblizonego, dziala tez na zasadzie wymiennych magazynków, ktore zaklada sie od spodu i bardzo podobnie wyglada) :-P ... Zastanawia mnie tylko czy faktycznie jest tak celny ??? I jak bedzie z tym scinaniem kulek, przy dość skomplikowanej konstrukcji ??? Podoba sie mi i nawet zastanowil bym sie czy nie stac sie szczesliwym posiadaczem :mrgreen: ale najpierw musial bym na 100% znac odp na te 2 pytania (zorientuje sie czy to ten sprzet i jezeli tak to wypytam wlasciciela ale prosze tez o odp na nurtujace mnie pytania.... Pozdrawiam
Słonko
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-27, 21:33

omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez adamgsi » 2008-10-20, 16:52

witka jak to fajnie widziec moje byle baby naprawde mi go brakuje comoge powiedziec na temat tego sprzetu :

+ zdecydowanie dziwiek
+ realnosc
+selektor ognia
+ z tego co wiem to tylko 4 sztuki w pl

- cena
- gazozernosc
- drogie czesci
-dostepnosc czesci w pl rćwna 0
- magazynki sa z plastiku chcialem osobiscie z aluminiu frezowac technologia CNC wszystko fajnie wygladalo ale niestety sprzedalem gada i projekt poszedl w kat
- budowa markera chodzi mi o flaki naprawde musi byc ktos dobry zeby go naprawic itd
jest 1 gosc w pl co ma leb do ats-ćw

pozatym gdzie bys sie niepojawil z ats-em zawsze znajdzie sie grono ciekawskich

bede zamawial latem ats-a moze ktos sie jeszcze podlaczy do zamćwienia ?

wiecej pytan GG 4278866

pozdrawiam
adamgsi
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2008-07-10, 23:13
Lokalizacja: Krapkowice

Postprzez dellos » 2009-01-15, 16:35

No a ja mojego uzbroiłem na kolejne strzelanie w loadera, robię teraz camu zimowe tyle, że mundur będę miał zielony więc nic nie da ale wygladać może będzie fajnie. Co do przyszłych zmian, to kolminator + 20' lufy będę szukał od AT-16 niestety już nie produkowanego...

Znalazłem już 18' lufę do ATS'a i koszt tylko 59$ + przesyłka, więc nie ma tragedii, aż takiej ale szukam tej 20' była by idealna pod robienie snajpera.
dellos
 

Postprzez bagera » 2009-01-19, 22:20

Witajcie
Już od dłuższego czasu choruje na ATS-a tylko nie mogłem nigdzie znaleść wiadomości o tym czy jest awaryjny i gdzie oraz za ile można je teraz kupić.
Mam pare karabinków (paintballowych z hoperami) ale chciałbym coś naprawdę realistycznie wyglądającego . Myślałem o RAP-kach ale że gram na kulach 0.68 (mój klub jak i gracze z Koalicji grają na 0.68 więc sie dostosowuje) to RAP często nie podaje kul (magazynki sie blokoją).
Będę bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedz.
Pozdrawiam
bagera
 


Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron