BT TM-7

BT TM-7

Postprzez Sephiroth » 2008-06-11, 07:59

BT postanowiło wypuścić kolejny, po BT Delta, milsimowy marker o wyglądzie pistoletu maszynowego H&K, tym razem model MP7. Jednak w srodku zamiast mechanika, mamy niskocisnieniowy marker z wykorzystaniem technologii użytej w Invert Mini. Cena oraz data ukazania się w sprzedaży na razie jest nie znana. Jak juz pisałem w innym temacie BT przymierza sie do premiery swoich nowych produktów na imprezę D-Day w Oklahomie, która kończy się 15 go, więc zapewne niedługo po tym terminie możemy spodziewać się dokładniejszych informacji.
http://www.btpaintball.com/btcatalog/btcatalog.html
Sephiroth
 

Postprzez Offtime » 2008-06-11, 08:25

burst, full auto.... a loader grawitacyjny w zestawie....
mały kompaktowy.... a dalej zasilany z baniaka....

pewnie będzie że marudzę.... no bo w sumie marudzę...
Offtime
 

Postprzez Przemo » 2008-06-11, 20:42

Obrazek
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Majster JH » 2008-06-11, 20:51

Piękny !!!! tylko ile kosztuje i gdzie można go kupić !!!
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Przemo » 2008-06-11, 20:51

super wygląd no to się BT postarało teraz czytam ze to na bazie Inverta MINI zrobione jeszcze jak by się dało rip-clipa podpiąc do tego no to już by było naprawdę ekstra . Muszę przyznać ze jestem pod wrażeniem
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Sephiroth » 2008-06-11, 21:45

Piękny !!!! tylko ile kosztuje i gdzie można go kupić !!!

Cena nie została jeszcze podana, z tego co wiem to chłopaki w USA spodziewają się że za około cztery tygodnie pojawi się w sprzedaży detalicznej, tym samym poznamy ceny za oceanem. Obstawiam, że około 300 $.
jak by się dało rip-clipa podpiąc

Da się. Konstrukcja feeda jest na oko taka jak w Delcie więc nie powinno być problemu.
Bt obrało właściwy kierunek rozwoju, oferując markery elektropneumatyczne w body wzorowanym na prawdziwej broni, ciekaw jestem czy do końca tego roku pojawią się nowe modele. Mam też nadzieje, że zmotywuje to inne firmy do konkurencji na tym polu, myslę tu o Smart Parts, oraz Tippmanie i że za niedługo będziemy mogli przebierać w milsimowych markerach, które w żadnym razie nie będą ustępować osiągami speedowym klamkom. Amen
OT: osobiscie czekam na HK 416, Famasa, lub Steyra Aug :->
Sephiroth
 

Postprzez Majster JH » 2008-06-11, 22:27

Amen - dzięki!!! to aż cztery tygodnie ale kierunek obrali dobry .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Miodzik » 2008-06-12, 11:44

Jest zdecydowanie ładniejszy niż SPx. Niecierpliwie czekam na pierwsze opinie i testy.

Można kupić tutaj:

http://www.premiumpaintballproducts.com ... 36467.html
Miodzik
 

Postprzez Sephiroth » 2008-06-12, 19:07

Na razie można tylko zrobić pre-order, czyli zapłacić kasę i czekać. Mam zgryz bo przymierzałem się do SP1 ale, jak napisał Miodzik, zdecydowanie ładniejszy jest TM7. Niestety jest to nowy produkt i dotknięty może być różnorakimi usterkami, warto się uzbroić w trochę cierpliwości niech inni przetestują to na sobie, najlepiej za oceanem. Poza tym myślę sobie, że jeżeli sprzedaż dobrze pójdzie, to możemy spodziewać się nowych pomysłów BT lub też konkurencji w obszarze militarnych markerów całkiem niedługo.
Sephiroth
 

Postprzez michałpaintball » 2008-07-14, 23:22

Co nowego wiadomo na temat tm-7???
Pozdro
michałpaintball
 


Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron