a5 vs x7

a5 vs x7

Postprzez ryb@ » 2008-06-04, 09:43

Witam, chce przesiasc sie na cos innego niz moje mr1 i tak sie zastanawiam co wybrac, mialem ostatnio mozliwosc potrzymania x7 i bardzo przypadl mi do gustu, ale podoba mi sie takze a5 i bardzo duza mozliwosc rozbudowy (szczegolnie ten barrett m107 :) ) ale z perspektywy mojej mr1 to zalezy mi glownie na celnosci i w miare duzym zasiegu.
Czy osoby ktore posiadaja te markery moglyby sie wypowiedziec na ich temat? jakie plusy, jakie minusy, co trzeba odrazu dokupic zeby bylo dobrze itp, itd.
ryb@
 

Postprzez MrHyde » 2008-06-04, 09:56

Ja w swojwj x7 wymieniłem:

PowerTubę, Rachet z cykłona oczywiście lufkę no i dodatkowe mody wzależności od gustu.
Też trzeba czasem dobrze nasmarować markera i będzie Ci służył bez żadnych przoblemów ja je miałem jak graliśmy w minusowych temperaturach i na początku mojej przygody z X7 i paintballem teraz jak temperatura podskoczyła powyżej 5 stopni mam nul problema.
I oczywiście jeśli chodzi o ściecia to do cyklona tylko kulki Tommahowki lub podobne muszą mieć niśką rozbijalność ;-]
MrHyde
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-04, 11:28

no wlasnie wyczytalem ze z kulkami w cyklonie jest problem, kupel tez to mowil ale ostatnio gral na blaze'ach i nie scielo mu zadnej, ogolnie byl zadowolony, czytalem tez ze warto wyminic te lopatki w cyklonie na takie gumowe bodajze, w kazdym badz razie na miekkie :) i tez wtedy bez problemu smiga
ryb@
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-05, 20:18

czy procz Hyde'a (dzieki za odzew ;)) nikt nie posiada zadnego x7 albo a5 ? mysle ze taki temat przyda sie nie tylko mnie ale takze osobom ktore beda chcialy wybrac ktoregos z tych tippmannow, takze panowie licze na Was :)
ryb@
 

Postprzez zozol25 » 2008-06-05, 20:56

No to może ja sie wypowiem:)
Ja mam X7 od niedawna, posłuchałem rad chłopaków i odrazu lufka ceramik i kulaski tomaszki, kupując X7 zastanawiałem sie nad A5 ale aby doprowadzić ją do jakiegoś konkretnego wyglądu trzeba troche kasy włożyć a X7 sama w sobie nieÂźle wygląda teraz tylko ulepszać:)
zozol25
 

Postprzez Przemo » 2008-06-05, 21:10

Witam , jeśli chodzi o moją X7 to kupowałem ją w wersji basic u chłopaków z PaintballArsenal . Nie miałem z nią większych problemów poza rachet`em ale to standard w cyklonie. Najlepiej od razu zrobić upgrade ma się dożywotnią gwarancję i święty spokój. Pózniej dokupiłem aluminiową powertube , lufke Hammerheada i e-gripa . Na chwilę obecną nie mam problemów ze sprzętem dobrym sprawdzianem dla niego był Saltus który przywitał nas niezła nawałnicą lało naprawdę ostro. Dużo elektryków nie dało rady chłopaki pozniej w obozie cudowali żeby je jakoś wysuszyć :-). Z X7 nie było problemów zresztą chyba nikt nie miał od nas kłopotów ze sprzętem mimo ze dużo osób miało egripy i inne cuda :-) .
Generalnie kupując X7 od razu warto dokupić powertube i racheta.Z mojej strony polecam PA wszystko od chłopaków brałem łącznie z modem (UMP) i nie mogę złego słowa powiedzieć o nich.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Miodzik » 2008-06-06, 10:25

Jeśli chodzi o e-gripa to warto zrobić jakiś mod na włączanie. Długo nie zapomnę Przema na Saltusie V walczącego z włączeniem e-gripa w momencie jak było już na prawdę gorąco. A po ciemku to może być z tym problem.
Miodzik
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-06, 10:50

prawde powiedziawszy to nad egripem sie nie zastanawialem tylko nad RT. Ale druga sprawa ze poczytalem troche o bt delta elite i tak mi sie spodobala ze juz sam nie wiem co wziac. W bt jest egrip i troche boje sie o to ze w czasie gry bedzie to siadac. Konkretnie mowie o tych nieszczesnych bateriach na ktore wciaz narzekaja moi kumple :) ale wyslalem maila do kolesia ktory z tego strzela to poczekam jeszcze na jego opinie.
bt delta elite
ryb@
 

Postprzez MrHyde » 2008-06-06, 11:43

Bardzo fajna jest ta Delta kup taki gnacik który Ci najbardziej pasi i ma klimacik hehe ;-].
MrHyde
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-06, 12:52

no wlasnie o ten klimacik tez mi chodzi, nie chce kupowac rozowego swiecacego mazaka, tylko kierowac sie w strone Milsima :)
ryb@
 

Postprzez MrHyde » 2008-06-06, 14:21

I tak trzymać kolego my się praktycznie to tydzień bawimy w klimatowe scena w Kobiórskich lasach jest poprostu pysznie i wybornie ;-].
Wszyscy mamy kalmki o militarnym wyglądzie jak i cała reszta poprostu wypas.
MrHyde
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-06, 15:55

no wlasnie chyba z kilkoma osobami kiedys sie do was wybierzemy :) poki co zaczynamy sie organizowac, pierwsze treningi i te sprawy, takze za jakis miesiac dwa mysle ze mala reprezentacja z Częstochowy się zjawi i wtedy moze nas podstaw nauczycie z czarnej albo zielonej :D
ryb@
 

Postprzez MrHyde » 2008-06-06, 19:26

Nie ma sprawy zapraszamy Przemo i Sharki mają teraz szkolenie ze specnazem ogólnie cały Shadows Corps ma taktyczne podstawy w zielonej i czarnej a co niektórzy wraz z kolegami z Legionu 13 jeśli chodzi o szkolenia i wyszkolenie taktyczne to prawdziwi weterani.

Do was też zawitamy jak nas zaprosicie na jakieś strzelanie do zobaczenia i powodzenia na polach przesiąkniętych farbą poległych ;-] hehe.
MrHyde
 

Postprzez ryb@ » 2008-06-06, 19:35

nooo zaprosilem tydzien temu jest post ale nie cieszyl sie zbyt duzym zainteresowaniem, pewnie przez ten turniej w Lędzinach, w niedziele odpuszczamy bo mecz i Kubica ale w przyszlym tyg zapraszamy, zreszta wrzuce na forum jakis post jak bedzie strzelanie, ehh maly off sie zrobil :]
ryb@
 

Postprzez Kangoor » 2008-06-09, 10:39

Jeżeli chodzi o egripa w BT to nie ma z tym problemu. Co prawda mam BT4 ERC ale egrip i ripclip (bazujący na halo) sprawuje się nieÂźle i jest taki sam jak w BT4 Delta Elite . Mam go już około 3 miesięcy i baterii w rip clipie jeszcze nie wymieniałem. W e-gripie 1 raz, ale zapomniałem go wyłaczyć i cały tydzień świecił na zielona na półce :). Strzelam raz w tygodniu około 500, czasem więcej kulek na spociku.
Kangoor
 

Następna strona

Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron