Nowe militarne mody do X7

Nowe militarne mody do X7

Postprzez Przemo » 2008-05-25, 18:19

http://www.scenarioarms.com/x7Kits.html

dodatki

http://www.scenarioarms.com/Accessories.html

Trafiłem na ciekawą stronkę z dodatkami i gotowymi zestawami modów do X7. Prezentują się naprawdę nieżle i z tego co widzę rośnie konkurencja dla Opsgear`a i samego Tippmanna .
Na dzień dzisiejszy dostępne są gotowe mody do X7 w wersji X7 SCAR Light and Heavy ,HK G3
Sig Sauer 552. Niebawem będą jeszcze kity - HK G36MG, HK G36c ,CQB Tactical Shotgun ,Dragunov Sniper Rifle ,HK PSG1.
Czuje ze trzeba będzie odnowić znajomość z Paintball Arsenal :-)

kilka fotek :
scar ze składaną kolbą - miodzio :-)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez MrHyde » 2008-05-25, 22:12

Nie powiem malina ;-].
MrHyde
 

Postprzez Offtime » 2008-05-26, 20:00

eh... tyle że cały marker jest z plastiku.....
jesteśmy skazani na kompromisy przez duże K....
Offtime
 

Postprzez zia » 2008-06-01, 13:08

Nie myśleliście i korzysatniu z elementów metalowych do ASG w tym przypadku + warsztat ( frez,szlif czy spawanie alu to nie problem ) ?
zia
 

Postprzez Offtime » 2008-06-02, 07:38

części alu do asg są bardzo często ze stopu alu z czymśtam, strasznie się spawa :/
Offtime
 

Postprzez zia » 2008-06-02, 14:07

Zn i Al czyli znal zwany też u nas shitmetalem. Jakiś czas temu spawałem w pracy ( argonem ) złamane prowadnice w body G3 i trzymają sie mocno (replika sprawia wrażenie znacznie solidniejszej niż przed uszkodzeniem) , sądzę że to kwestia praktyki i spawary, niemniej jest to do zrobienia. Nie da się uniknąc tylko jednej rzeczy - pod wpływem temperatury schodzi oksyda. Ale że gun i tak idzie do malowania...
zia
 

Postprzez Offtime » 2008-06-10, 09:56

pozazdrościć sprzętu i skila, mnie niestety spawać w zawodówce dobrze nie nauczyli :-)

a tak ogólnie to airsoftowe części jak najbardziej pozytywnie, na swoim bt mam airsoftowego risa
a najprostszy przykład który mi do głowy przychodzi to rączka transportowa emki która w paintballowych sklepach zazwyczaj kosztuje powyżej 100 a w airsofcie 5 dych....
Offtime
 


Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron