Jak polepszyć osiągi Tippmann'a 98

Postprzez Przemo » 2008-04-05, 12:49

znalazłem patent naszego kolegi na www.98og.net link bezposredni do
http://www.98og.net/98og/showthread.php?t=134

Chłopaki ze zjedonoczonych stanów nie mogli wyjść z podziwu nad tą konstrukcją - "I believe the best 98 / M4 mod EVER!". Jak dla mnie to majstersztyk . Proszę co można zrobić przy odrobinie inwencji twórczej ze starego poczciwego tippmann 98 custom kilku gratów z ASG ,Qloadera i lufy boomstick .

Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 2008-04-05, 13:05 przez Przemo, łącznie edytowano 1 raz
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2008-04-05, 12:55

do tego orginalny patent na montaż Quloadera bez zbędnych rurek itp rzeczy

Obrazek
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOLVERINE » 2008-04-06, 14:35

na północy wiele osób biega w plamach i speedową klamką , sam mam niebiesko-czarnego koksa z elektroniką - w paintballu trzeba mieć powtarzalność strzałów a nie lanserskie zabawki ;)
WOLVERINE
 

Postprzez MrHyde » 2008-04-06, 15:35

A to dobre ;-]. Lanserskie klamki ja bym powiedział klimatowe jeśli chodzi o powtażalność trzałów to poprostu nie przesadzajmy ja mam powtażalność w X7 jakoś nie mam z tym problemów.

... lnserskie klamki kto wymyśla takie teksty? ... że niby Ci co mają moro i militarne klamki z klimatem się lansują?? A Ci co mają moro i futurystyczne klamki to co robią?? wymiatają powtażalność strzałów w podziemiu .... dziwne .... ???????

... Naprawde Wolverine nie rozumię ;-\ ...
MrHyde
 

Postprzez Roger » 2008-04-06, 17:58

Hihi, Hyde, mam kolejny powód żeby żałować, że nie jadę na Saltusa:(

Nie zobaczę jak Cię opadną chłopaki z "futurystycznymi klamkami" :)

To było tak OT :)

Nie muszę chyba mówić, że paten Młodego wymiata wszystko.
Może uda się go namówić na jakiś manual :)
Hmm, zastanawia mnie tylko czemu go sprzedał ?
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Majster JH » 2008-04-06, 18:36

Roger ja to zobacze ...! ( ha ha ha

A tak przy okazji to klimat tworzą ludzie a nie gadżety , więc to na czym grasz nie ma znaczenia byle byś grał -działał i angażował się na 120% .

A powiem ci na marginesie ze docenisz elektryki jak przyjdzie ci w 10 –ciu stawić czoła ponad 50 chłopa , a bronisz zdobytej wcześniej bazy wroga ... ja doceniłem . )

Fakt jest jeden Młody to było piękne szkoda że go sprzedałeś !
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez [JH] Martin » 2008-04-06, 19:06

MrHyde, podejrzewam, że po Saltusie wyleczysz się ze zmodowanych klamotów - jak Cię warszawiaki z Ego, DMkami i innymi "futurystycznymi" klamkami dojadą, to dopiero klimat Ci zrobią :-)

Elektro-klamki mają duże lepsze osiągi od tipków, spyderków, itp. i dlatego porzuciłem zmodowane A5 i MR1 - pograsz, zobaczysz :-)
[JH] Martin
 

Postprzez Przemo » 2008-04-06, 23:19

Saltus - to jest taka fajna impreza ze każdy znajdzie tam coś dla siebie . Kto będzie szukał okazji do ponapierniczanie sie kolorowmi kulkami to znajdzie a Ci co będą chcieli wykazać sie na różnych zadaniach też będą mieli okazje :-) Jarheadzi pójdą do ofensywy a my sobie coś porobimy na tyłach wroga najlepiej jeszcze w nocy .Mamy kilka przydatnych gadżetów na ten cel ale o tym cicho .. sza. Powiem tylko jedno niech sie chłopaki z warszawy nastawia na mały szok bo takiego leśnego ducha jak PMK i jego A5 z egripem jeszcze nie spotkali a nie znam lepszego gościa i specjalisty od gier leśnych . Nawet Ego nie pomoże :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2008-04-06, 23:41

Co do speedowch klamek nic nie mam znam ich zalety i wady . Speed mi sie podoba i pograł bym od czasu do czasu bo jest to sposób na poprawienie swojej dynamiki , szybkości i koordynacji ruchowej ale do lasu jakoś mi nie pasują . Szkoda że jest mało speedowych klamek w wydaniu militarnym bo poza SP8/SP1 nic ciekawego do tej pory nie wyszło.
Ostatnio edytowano 2008-04-06, 23:51 przez Przemo, łącznie edytowano 1 raz
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2008-04-06, 23:50

WOLVERINE napisał(a):sam mam niebiesko-czarnego koksa z elektroniką


tutaj mała uwaga do WOLVERIN`a kolor niebieski jest nienaturalny w lesie . Nawet czerwony kolor jest mniej widoczny z odległości niż niebieski . Można sobie taki test zrobić zanieść niebieską butelkę do lasu oraz czerwoną i czarną i pózniej odejść na jakiś dystans i zobaczyć co jest bardziej widoczne . Niebieski zawsze daje po oczach :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOLVERINE » 2008-04-07, 12:47

a jak masz super camo to z 30 metrów nie widzisz ruszającej sie osoby z markerem ? ten cały ambaras z camo w paintballu jest lekko naciągany... zazwyczaj nie widać człowieka ale i tak widać jego ruch.
WOLVERINE
 

Postprzez Gość » 2008-04-07, 17:46

Tia to i ja się włącze:

IMO warto zacząć od prostego mechanika (jeszcze lepiej pompki). Wyrobisz sobie celność i określisz ścieżkę którą dalej będziesz szedł, a nabyte umiejętności zawsze się przydadzą.

WOLVERINE: Tutaj kłania się strategia. Kładziesz gościa na stanowisku i naganiasz zwierzynę (a niebieską zwierzynę bardzo dobrze widać ;).

Osobiście znając zalety elektryków i ceniąc klimat militarny skłanaim się ku SP8. Pomimo, że bardzo mi się nie podoba ta kupa plastyku. Zawsze w obwodzie będzie czekać 98C.

P.S. Znane są przypadki, kiedy drużyny pompkarzy roznosiły elektryki. Panowie to nie marker gra tylko gracz, a raczej drużyna.
Gość
 

Postprzez Miodzik » 2008-04-07, 17:52

BURZA napisał(a):Jak zrobisz polerke w środku to już nigdy go nie wyregulujesz


Ja mam polerke. Trzyma fps lepiej niż wcześniej. Nie ma problemu z regulacją.
Miodzik
 

Postprzez BURZA » 2008-04-07, 22:44

Miodzik to gratuluje wyczucia przy polerowaniu. Czytałem na innych forach jakie ludzie mieli problemy z markerami po zrobieniu polerki. Ciężko wyczuć kiedy przestać pocierać ;-)
BURZA
 

Postprzez MrHyde » 2008-04-08, 04:27

[JH] Martin napisał(a):MrHyde, podejrzewam, że po Saltusie wyleczysz się ze zmodowanych klamotów - jak Cię warszawiaki z Ego, DMkami i innymi "futurystycznymi" klamkami dojadą, to dopiero klimat Ci zrobią :-)

Elektro-klamki mają duże lepsze osiągi od tipków, spyderków, itp. i dlatego porzuciłem zmodowane A5 i MR1 - pograsz, zobaczysz :-)


Spoko to sie zobaczy kto komu zrobi jazdę i klimat, po za tym nie podważam osiągów które mają elektro futurystyczne klamusie ;-] ale jedną bardzo ważną przewage mają tipki itp. niezawodność. Elektryk przy zetknięciu się z błotkiem, wodą lub tego typu podobnymi substancjami ma popapane.
Widziałem filmik jak gościu strzeja x7 pod wodą oczywiście bez kulek nie widzialem takiego testu przy uzyciu futuritic gun ;-].

Ale tak pozatym chłopaki nie ma się co kłucić to wolny kraj więc można nawet sikawką na wode sie strzelać na saltusie ;-]. Szkoda tylko że nie można stosować pirotechniki było by to bardzo ciekawe tak naprawde w prawdziwych operacjach militarnych bardzo to zmniejsza straty w ludziach.
Jeszcze raz pozdrawiam chłopaki i czekam na siniaki ;-].

Ps. Martin nie wyleczę się z modowanych klamotów bo jak to bywa każdy ma swój gust który nie tylko opiera się na osiągach itp. oczywiście one też są ważne.
MrHyde
 

Poprzednia strona

Powrót do Broń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron