Replika do CQB

Re: Replika do CQB

Postprzez Feldgrau » 2014-07-23, 09:07

Gebel napisał(a):Błędy się każdemu mogą zdarzyć, szczególnie tym osobom które mniej miały albo w ogóle z czarną. Błędy są po to żeby je poprawiać ćwicząc jeszcze więcej, zdarzają się nawet najlepszym. Myślę że i Tobie by się sporo zdarzyło ;-) Po drugie na wszystkich ćwiczeniach gdzie nie było strzelania do kartek czyli przez 90% czasu treningu repliki były rozładowane a baterie odpięte. Po 3 mówimy o fpsach przy kontakcie z żywym przeciwnikiem i nie powinieneś propagować nieodpowiednich wzorców, szczególnie jako jeden z leaderów grupy :-P Ludzie myślą później że wszędzie można oszukiwać bo tak na pewno jest a jak często bywa, masz nie do końca sprawdzone informacje.


Posty ostatnie 3 to zwykłe szypanie się w tyłek - to akurat jedna z "atrakcji" tego forum . Ezechiel ( ależ trudne słowo ) już napisał wcześniej że w rozmowie telefonicznej wyszło iż ta replika ma ( dla niego ) więcej wad niż zalet i jej nie bierze pod uwagę .

Tak Gebelku robie błędy jak każdy - oczywiście nie powinienem zachęcać do "oszukiwania" i wydaje mi się że tego nie robię .

Ja nie negowałem w swojej wypowiedzi że ktoś na szkoleniu w Gliwicach oszukiwał , miał załadowany mag czy wpiętą bateie ( choć wątpię by ktoś to sprawdzał ) generalnie żałuję że nie byłem na tym szkoleniu ( akurat moja mp 5 mieści się w wszelkich normach ). Jednak jeśli już rozwijamy ten temat no jak jadę na szkolenie cqb i znam normy jakie mają być lub jakie określił ( lub tego nie zrobił ) org to albo nie jadę bo za wysoko w fps , albo się do tego stosuje, a nie jadę z 500 ką i będę wypinał magazynek czy baterie - bo oczywiście jest to bezpieczne ale nie zawsze można wszystko przewidzieć . ( teraz czepiam się troszeczkę na wyrost ) ja oczywiście pojechałbym na to szkolenie z ochotą i nie wnikałbym w fps .

apropo "szczypania się w tyłek" Gebel nie mam żadnych pretensji o zwracanie mi uwagi jeśli się "walnę" - zwłaszcza na forum publicznym gdzie każdy to może przeczytać - ba , jestem za to wdzięczny, bo każdą literówke mogę poprawić a jeśli walnąłem się merytoryczne to mogę sprostować lub przeprosić .
Jednak biorąc pod uwagę to co powinno być i to jaki jest stan faktyczny to :
Eziachel działa w LOKmilsim - a ta "banda wariatów" operuje w środowisku leśnym ( 95 % ) jeśli brał pod uwagę kupno mp 5 gazowe to do większości zadań tej grupy ta "klamka" się nadaje . Ty mój drogi przyjacielu ( mam nadzieje że nadal mogę tak do ciebie mówić ) sporo czasu spędzałeś z grupą która do lasu wchodzi nie za często a ich "teatr działań bojowych " to właśnie budynki , "klamkę" masz chyba cały czas tę samą - częste treningi , powtórzenia i ćwiczenia prowadzą do dobrego wyszkolenia ale raczej łatwiej o niekontrolowane zakolczykowanie nosa -bo tam raczej nie nosi się stalkerów -niż w przypadku Ezechiela i jego klamota .
to tyle jeśli chodzi o szczypanie się w tyłek .
Ezechiel nie kupuj mp -5 gazowego bo na imprezy cqb z tym nie wejdziesz , blow back i fajny odgłos są nie adekwatne do tego iż możesz zrobić komuś krzywdę.
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Replika do CQB

Postprzez Ezechiel » 2014-07-23, 22:46

Podobno da się zmniejszyć fps'y na gazówce w serwisie, ale, tak jak pisałeś, więcej wad niż zalet.
Saltus XVII; MA2015; Black Ops IV
Ezechiel
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2013-04-14, 21:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Replika do CQB

Postprzez Pmk » 2014-07-23, 22:58

Jeśli koniecznie Chcesz MP5K to:
http://www.taiwangun.com/cm-041pdw-cm?f ... aign-id=19
Masz w jednym MP5PDW i MP5K
http://www.taiwangun.com/cm-041k?from=l ... aign-id=19
Co prawda to tylko Cyma - ale chciaż dobre gearboxy robi.
Po włożeniu słabszej (100m/s - tu daje 330fps) powinien naprawdę długo pociągnąć.

A i tak jedyny politycznie poprawny jes P90 i konieczno
http://www.taiwangun.com/cm-045a-cm?fro ... aign-id=19
:]

Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Poprzednia strona

Powrót do ASG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron