Tippmann Phenom

Tippmann Phenom

Postprzez Przemo » 2010-04-19, 22:55

Chciałem zapytać o opinie na temat tego sprzętu takie rzeczowe bym prosił. Od początku mojej przygody z paintem wierny jestem firmie tippmana( moze poza jednym wyjatkiem kiedy postanowiłem zakupic RAMa z RAP4 ) bo pomimo wiekszej skuteczności niskocisnieniówek nie potrafiłem sie do nich przekonać moze dlatego ze nie goniłem nigdy szczególnie za fragami i nie miałem w zwyczaju wywlac kartona kulek na lokalnej strzelance.Nigdy tez nie patrzałem z fascynacja i zazdroscia na kolegów z miniaczami i egosami jakos nie przemawia do mnie design tych kolorowch "plujek" z jajkami na górze.Ostatnio widze że trend w paincie wyraznie sie zmienia po mojej ostatniej wizycie w sklepie na Ka... sciana z markerami wyglada odwrotnie proporcjonalnie do tego co było kiedys. 70 % sprzetu pretenduje do miana militarnego a nie jak kilka lat temu kiedy szczytem militaryzmu była tylko A5.
Zastanawiam sie nad próba wejsca w jakis niskocisnieniowy sprzęt i pozegnac X7 kosztem zakupu np. Phenoma.Mod jaki mam obecnie UMP zaadoptował bym w tym nowym wynalazku.Kwestią pozostaje pytanie czy warto się na ten sprzęt przesiadać i to zapytanie kieruje do obecnych tu posiadaczy tego wynalzaku.Myslałem trochę nad TM-15 ale jakoś taki za bardzo plastikowy , słyszałem ze są jakies problemy z tymi rpi-clipami.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez KURZY » 2010-04-20, 16:32

teraz do tm-15 wyszedł nowy rip-clip i podobno wszystko jest okej.
Ale wydaje mi sie ze jesli Phenom bedzie miał dobre recenzje to bedzie lepszym wyborem ;)
KURZY
 

Postprzez Moro » 2010-09-24, 09:08

Od wczoraj stałem się szczęśliwym ( mam nadzieję ) właścicielem Phenoma. Jutro test takze zamieszczę spostrzezenia
Moro
 

Postprzez athor » 2011-04-07, 22:24

Siemka, trochę odświeżę temat. Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem Phenoma, chętnie podzielę się wrażeniami z użytkowania tej klameczki. Interesuje mnie jaką lufkę używacie i jak z gazożernością? U mnie po testach wydajnościowych osiągnąłem pułap ok 1100 kul na butli HP 1,1l 4500PSI.
W kwestii lufy, miałem ich sporo, ale najlepsze osiągi "widoczne" zauważyłem na Hammerhead Bang Stixx. teraz pozostało mi uzbierać kase na to cudo, gdyż tanie nie jest. A może ktoś od was będzie zamawiał coś ze USA, u nas chyba tylko KANSUS sprzedaję te lufy a cena jest okrutna:(.
athor
 

Re: Tippmann Phenom

Postprzez Benny » 2014-01-09, 00:47

Witam, pobawię się ciut w archeologa, chwycę łopatę i odgrzebię temat. Potrzebuję mianowicie części zamienne do phenoma. Problem w tym, że nigdzie nie ma. Tylko zza oceanu ale wtedy cena części groszowa sprawa ale przesyłka ok. 100 dolców O.o Nie chodzi mi o jakiś parts kit tylko kilka konkretnych części: sprężynki praktycznie wszystkie bo się pourabiały, bumper disc też już zjechany i regulator body. Jeśli ktoś wie gdzie tego szukać w naszym pięknym kraju to proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jakiekolwiek wieści. Jestem w desperacji, please help. Łosz mosz, dokopałem się do Chin...
NO SACRIFICE
NO VICTORY
Avatar użytkownika
Benny
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2012-12-10, 16:49
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Tippmann Phenom

Postprzez Pmk » 2014-01-09, 17:55

Pytaj w Kansusie.
Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Re: Tippmann Phenom

Postprzez jacur » 2014-01-09, 22:36

Paintball: play safe, play fair, play hard
Avatar użytkownika
jacur
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-05-29, 11:17
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron