A5 - M4 S.I.R (custom mod)

A5 - M4 S.I.R (custom mod)

Postprzez płakol » 2008-11-01, 02:13

Witam

Przemo kiedys mnie nakrecil na m4 w wersji sir no i tak majac małe doswiadczenie uzyskane przy przerabianiu MR-1 na G36C postanowilem popiłowac aluminium eh... ciezko mi to idzie ta walka na pilniki :/.

"Custom mod" bo i tym razem nie jest zaden pakiet OPSGEAR ;)

Na ta chwile ukonczylem prace na etapie 60% kilka zdjec ponizej.. wiadomo jak skoncze wrzuce juz finalne

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sorry za fotki chwilowy brak dostepu do jakiegos aparatu a komorka i aparat w niej jest jeszcze z czasów 4 pancernych

ide moczyć odciski od pilnika

pozdro
Ostatnio edytowano 2008-12-28, 17:17 przez płakol, łącznie edytowano 4 razy
płakol
 

Postprzez DiaKum » 2008-11-01, 13:02

Ja popieram projekt calym sercem, gdybys potrzebowal pomocy w czymkolwiek smialo pisz lub dzwon :)
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Przemo » 2008-11-01, 13:43

Płakol naprawdę pełen podziw stary :-) A5 -teczka to wdzięczny materiał na modowanie i przerabianie bardzo mi sie podoba ten projekcik. Jeszcze eotecha bym tam wsadził na szynę.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-01, 18:25

Jest boski...
[SC] Shark
 

Postprzez PIECZARKA007 » 2008-11-01, 22:36

CUDO!!!
PIECZARKA007
 

Postprzez płakol » 2008-11-02, 03:01

:D zawsze milo slyszec takie slowa

Wlasnie to macie moze jakis patent na te kolby ala m4 ? moja (rap4) jest taka lekko luÂźna :/ nie wiem czy to winna firmy ale z tego co ogladalem to kazda tak ma.. chyba ze sie myle ? jesli nie to czy macie jakis patent na to ?

na razie co do samej kolby to dodalem jeszcze jeden otwor by mozna ja schowac do konca


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

i w tym ustawieniu jest najbardziej stabilna, moze nie wiem gdzies jakas gume dokleic ?

@Przemo - bedzie Eotech tylko na ta chwile mam ten stary to zapiołem ;)
Ostatnio edytowano 2008-11-03, 16:09 przez płakol, łącznie edytowano 2 razy
płakol
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-02, 08:33

Każda tak ma nawet te prawdziwe w M4 ostrej... ciężko ten błąd naprawić..
[SC] Shark
 

Postprzez Hudy » 2008-11-02, 10:55

Hm... moje m4 sir właściwie już jest skończone. Podeślę za jakiś czas kilka zdjeć. To będą już dwa. A tak swoja drogą mogłes pójść na łatwiznę i kupić ten mod z OpsGear'a na HK 416. Z doświadczenia wiem że byłoby łatwiej i mniej bolesnie (piłka do metalu)
Hudy
 

Postprzez płakol » 2008-11-02, 23:42

:) pochwal sie jakas fota sir'a bo to rozumie na bt4 ?

Co moda a to takie hobby zawsze gdzies cos majstruje eheh ale no fakt mozna by kupic musze ceny polukac mam nadzieje ze mnie nie zdoluja ;)

no nakladka gdzies ok 300 zl i nie wiem nie chce wyjsc na pyszałka ale gdzies mi sie bardziej podoba ta nakladka co kupilem ;) . Ps Hudy nie masz 2 maga na zbyciu do m4 ?
płakol
 

Postprzez Hudy » 2008-11-03, 00:39

Niestety nie mam. Ten mag pochodzi zresztą od Rafiego (niech mu bóg w dzieciach wynagrodzi) z jego X7. Wogóle do BT jest problem z sensownie wygladajacym magazynkiem bo ja na dole mam szyne ris więc magazynek z Lapco odpadał a jest to najlepsze gniazdo a'la m4 jakie widziałem. To co udało mi sie wymodzić z niego nie jest zbyt stabilne, więc będę musiał poprawić śrubkami bo na razie jest na "wcisk". A co do magazynka ja docelowo zamontuję tam maga z asg/reala bo jedynym problemem jest gniazdo. przymierzałem do niego magazynek od m4 i raczej pasują. Zdjęcia będą jak skończę go w 100% żeby z wrażenia wszyscy pospadali ze stołków :-D. Na razie jest tak 95%.
Hudy
 

Postprzez dellos » 2008-11-03, 11:17

No to czekamy, ja chętnie spadnę z tego stołeczka... hmm coś widzę dużo przerabiania BT4 a mało o X7 widzę czy sensownie wyglądających A5 :(
dellos
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-03, 12:11

Musze zapodać fotki mojego A5, czy wygląda sensownie to nie wiem, ale mocno zmodowany OPSGEAR-em to on jest :)
[SC] Shark
 

Postprzez dellos » 2008-11-03, 14:07

No wszyscy reklamują A5, troszkę mniej się mówi o 98 a X7 też mało zrobionych fajnie. Chyba nadal najpopularniejszy jest A5 i jeszcze pewno długo będzie. ChodÂź X7 na testach super widziałem... mniam!
dellos
 

Postprzez płakol » 2008-11-03, 16:07

Shark no to smialo :D

ps. poprawilem fotki przerobki kolby bo widze ze cos sie zwalilo
płakol
 

Postprzez płakol » 2008-11-08, 09:03

Panowie

Poradzilem sobie z luzami kolby... wystarczylo zalozyc 1 duzy cienki o-ring na trzpień kolby i nasunąć nakładkę :) kolba chodzi wtedy troche ciezej ale absolutnie nic nie lata jestem mega zadowolony :)

Zalazylem tez wstepnie musze taka składana

Obrazek
Obrazek

I po zgraniu w miare wszystkiego po spojrzeniu w kolimator ladnie idzie wszystko w lini :)

Obrazek
Obrazek

patrzylem jeszcze jak by jakis tlumik od czasu do czasu podpiac

Obrazek
Obrazek

Co mialem jeszcze tego magazynka z lapco nie mam grrr pisalem kiedys do PA zeby mi z opsgear'a sciagli bo maja w swojej ofercie magi Lapco ale "out of stock"
Znalazlem tylk na stronie producenta tylko koszt wysylki jest przewalony 95 usd :/
płakol
 

Następna strona

Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron