MR1

MR1

Postprzez płakol » 2008-05-17, 15:39

Witam wszystkich

To i ja sie pochwale, znalazlem kiedys na pbnation jedna przerobke mr'ki na G36 i sam tez postanowilem przebodowac po raz kolejny emerke ( wczesniej byla przerobiona na M16 )

Skorupa to karabinek G36 asg, zostal on wybebeszony, naciag zostal przerobiony pod mr1 i wszystko dosc ladnie trzyma sie kupy* (*calosci)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://www.wrzuta.pl/film/iksxqWbaN6/

Koszt przerobki to tylko ten karabinek asg ( 49zl ) plastik nie jest najgorszej jakosci nie ma zle :)

a musze to powtarzac za kazdym razem ehhe OSPGEAR zamiast OPSGEAR jest specjalnie uff

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2008-10-05, 12:39 przez płakol, łącznie edytowano 2 razy
płakol
 

Postprzez lesin » 2008-05-17, 21:23

pisalem juz na PSI, jesteś mistrz ! super mod.
lesin
 

Postprzez Rozan » 2008-05-17, 21:44

Naprawdę robi duże wrażenie a i party z asg się przydały :-D
Rozan
 

Postprzez zozol25 » 2008-05-17, 21:57

No No ładnie wszystko wygląda :mrgreen: Gratuluje pomysłu mam nadzieje że kiedyś będe miał okazje zobaczyć ją na żywo na jakimś sceno:)
zozol25
 

Postprzez płakol » 2008-05-18, 00:58

Dzieki :)

@Lesin ty jestes ten 3 kropek na PSI ? bo cie tam nie widzialem w temacie, tak poza tym to masz blisko do nas jakies 20 km mysle ze mogl bys kiedys wpasc nas zobaczyc .. dostaniesz za darmo draże kakaowe za free i picie ;)

@Rozan chodzi ci o laser ? bo tez byl gratis do gun'a i jeszcze kolimator ktory przerobilem w sumie ale to juz nie warte pokazywania hehe

@Zozol mysle ze na bank, ale czy dalej mr'ka bedzize jeszcze w tym body a nie w innym to ciezko powiedziec hehe, bo sumie to w ciagu 2 miesiecy wcisnolem ja w 2 roznie asg'ki

jutro po spocie pstrykne fote jak moze wygladac w 2 wariancie to g36, bo jak sie ma inna jakas krotsza lufe to wciska sie z przodu taki "cyngielek" i schodzi przedna czesc
płakol
 

Postprzez lesin » 2008-05-18, 10:20

na psi mam nick agkistrodon, ale i tak mam blisko :)
lesin
 

Postprzez Offtime » 2008-05-18, 14:32

wygląda fajnie, ale osłonę spustu i sam spust bym chyba przerabiał.

A tak generalnie to aż dziw bierze że producenci w ogóle nie starają się nic sensownego wypuścić na rynek, w ASG da sie wszystko, PB same gwiezdne wojny....
Offtime
 

Postprzez ryb@ » 2008-05-18, 16:30

Offtime napisał(a):wygląda fajnie, ale osłonę spustu i sam spust bym chyba przerabiał.

A tak generalnie to aż dziw bierze że producenci w ogóle nie starają się nic sensownego wypuścić na rynek, w ASG da sie wszystko, PB same gwiezdne wojny....


no dokladnie, ja to juz mam powoli dosc tych wszystkich kolorowych cukiereczkow :) oczywiscie nie przeszkadza mi ze ktos woli speedball, to przeciez decyzja kazdego jaki typ rozgrywki preferuje i ja ta decyzje szanuje, ale dlaczego w Polsce tak cięzko dostac jakiekolwiek mody w miare przystepnej cenie ? zreszta poki co wszystko jest drozsze ;) jesli ktos ma tippmanna to jeszcze cos moze zdzialac, ale my posiadacze mr1 jestesmy BARDZO ograniczeni, nie moge tego zrozumiec, ze producent kingman, ktory wypuszcza cala serie mr po to by rywalizowac z tipkiem nie moze nam dac czegos wiecej niz tylko dobrej klamki. Sam chce przerobic swoja mr na cos wiecej ale poki co brak czasu, mysle o barrett m107, ale troche z tym roboty bedzie bo trzeba zrobic wszystko samemu :/ jakby co to zawsze zostaje sprawdzony mod Płakola ;)
ryb@
 

Postprzez płakol » 2008-05-18, 22:41

Otworze sprzedaz modow do mr1 OSPGEAR hehe, na poczatek MR1 => G36 49zl, oczywiscie zartuje bo 2 raz to nie wiem ale raczej bym sie niezdecydowal.

Cos jeszcze chcialem, majac juz np. taki mod jak mam to to dopiero mozna niezle przerobic i jest masa dodatkow tylko niestety cholernie drogie :/

ale np.

szyna metal

Obrazek - 280 zł

inny front +szyny (metal)

Obrazek - 310zl

Obrazek - 300zl

kolba

Obrazek 320 zl

albo szyna gorna z kolimatorem wbudowanym jest niezla

tak ze cos tu bede mogl jeszcze ponawydziwiac ale nie za te pieniadze :( moze jedynie jakis tani magazynek metalowy wrzuce
Obrazek
płakol
 

Postprzez Offtime » 2008-05-19, 08:21

36'stki drogo wychodzą, Chińczycy nie starają się na tym polu :-) , no i 36 to zawsze plastik....
taniej jest zrobić M'kę...
Offtime
 

Postprzez Pentagram » 2008-05-23, 11:49

hmmm,bardzo ciekawe - sproboje w najblizszym czasie moja emerke tak przerobic, tylko zastanawiam sie czy 16oz bedzie sie dalo przykrecic,no i Qloader...
Pentagram
 

Postprzez płakol » 2008-06-04, 23:31

Da sie spokojnie ja biegalem z 20'stka, teraz w sumie na mambie latam i powiem ze marker jest bardziej poreczny i lepiej sie nim manewruje nie mowiac o wadze :)

Tak przy okazji .. ostatnio malowalem jednak magazynek na czarno i dorzucilem kolimator otwarty, nie wiem czy wspominalem czasem gram bez nakladki na lufe tez dosc ciekawie wyglada (demontuje sie ja normalnie jak w g36 przez wcisniecie blokady i zsuwa przez lufe zawsze to sciagam przed wykreceniem lufy)

Obrazek
płakol
 

Postprzez Pentagram » 2008-09-18, 18:04

cóż jestem dla Ciebie pełen powdziwu - bo z tego co widziałem na filmiku to wszystko u Ciebie swietnie dziala - ja wlasnie skonczyłem moje body - ale zeby zmiescic do niej mrke to musiałem wyciac od srodka cale bebechy stąd pytanie czy e - mrka od zwyklej rozni sie czym kolwiek od zwyklej(pomijajac gripa?)?
Pentagram
 

Postprzez płakol » 2008-09-21, 23:06

No czesc, dopiero teraz zobaczylem ze poruszyles temat, ale juz wiem czemu ci tak sie to niby niepomiescilo, mr1 w tym body byl za bardzo przesuniety do przodu, ty zachowales odpinanie kolby a ja mam to polaczone i czesc markera wchodzi do kolby dla tego ci sie nie miescilo to tak i ok, u mnie zamontowany w ten sposob by nie naruszac kolby tez by sie nie miescil :)
płakol
 

Postprzez Pentagram » 2008-09-22, 20:35

cóż jak mi się uda opchnąc tego moda na allegro ja jakies 60zł(zeby pokryło sie na nowe wraz z przesyłką to bedę próbował jak Ty, no a narazie mi wystarcza;)
Pentagram
 

Następna strona

Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości