marker do lasu min 25 k/s

marker do lasu min 25 k/s

Postprzez olototu » 2011-07-29, 18:38

Mój kolega szuka markera do lasu .
Wymagania aby jak najszybciej malował min 25 k/s .
Ma może ktoś pomysł co polecić co by szmelcu kolega nie zakupił .
Na broń ma uciułane 2,5 tysia .

Tppman-y A-5 , X-7 nie ładne i cyklon więcej niż 20 kul nie podoła .

Brany pod uwagę jest ten
http://www.assassins-arms.com/paintball ... zarny.html
+
http://www.kansus.pl/product_info.php?products_id=2937
Gdzieś czytałem że jest problem z adaptacją rip clipa i trzeba mikrofon przerabiać .

Może ktoś podpowie coś ciekawego ??!!
olototu
 

Postprzez twbolek83 » 2011-07-29, 19:02

do lasu ale w jakim celu
milsim???
TDL???
czy luzne strzelanki w lesie
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez olototu » 2011-07-29, 19:15

twbolek83 napisał(a):do lasu ale w jakim celu
milsim???
TDL???
czy luzne strzelanki w lesie


Kolega , zostało mu po ,,balonach,, chyba z 5-ęć kevarów 1,1/1,5L i chęć malowania w lesie (co popadnie).

Generalnie gramy lasy , zabudowania sporadycznie .

Markery A-5 , X-7 to jego klimat , ale z cyklona więcej nie wydusisz niż ok. 20-tu kul.

Główne kryteria
----2,5 tysia
----wygląd militarny
----ilość/minutę
----zasięg/celność
olototu
 

Postprzez Feldgrau » 2011-07-29, 19:30

Kolega Bolek pewnie dlatego pytał jaki rodzaj gry bo np w grach milsimowych gdyby marker miał strzelać z taką szybkością i "wypluwać setki kulek" to musiała by być to "broń wsparcia" coś co ma i wygląd i odpowiednią wagę , na grach leśnych może nie ma takiego obostrzenia jeśli chodzi o wygląd i zasady a więc tu mozna sobie pofolgować - skontaktuj się z kol. Dzikim z zomo-team on prowadzi sklep , od wielu lat prowadzi drużynę zomo oraz gry komercyjne on doradzi ci dokładnie co i za ile ma u siebie niezły asortyment by nie robic kryptoreklamy nie podaje tu nazwy jego sklepu .
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez olototu » 2011-07-29, 19:46

Feldgrau napisał(a):Kolega Bolek pewnie dlatego pytał jaki rodzaj gry bo np w grach milsimowych gdyby marker miał strzelać z taką szybkością i "wypluwać setki kulek" to musiała by być to "broń wsparcia" .


Kolego super że podpowiadasz , żaden z nas nie traktuje markera jako jedyną ,,broń,, każdy z nas ma chrono. i nie malujemy 400 stóp , a 250 max.
Bawimy się dla przyjemności , bawią się z nami żony , dzieci .
Szanowny kolego !!!!! Jaka krypto reklama , ja i mój Kolega mamy działalność , ale adres sklepu i markera to zapodaj ! Tu chodzi o rozsądek i bezpieczeństwo grających .
olototu
 

Postprzez Feldgrau » 2011-07-29, 20:11

oj Âźle mnie zrozumiałeś :-D mówiąc o zasadach milsimowych i leśnych nie maiałem na myśli "przegrzanej klamki" a raczej to że marker wypluwajacy taką ilość kul i "robiący" za broń wsparcia ma mieć wagę około 9 kg i wyglad broni wsparcia nie może to być "mini' lub inny speedowy z przysłowiową cegłą dla odpowiedniej wagi :mrgreen: za to w grach luÂźnych leśnych już ten podział nie jest tak rygorystyczny - mówiłeś że kolega grał na balonach a to inna technika niż w milsimie .
Co do markerów nie dlatego nie podaje i nie podpowiadam jaki wybrać - że to jakas tajemnica - ale po prostu nie chce palnąc gafy :-D ja "wychowany" jestem na tippmanach i A5 czy BT i wszelkie ego, geo , aniołki to dla mnie czarna magia - już napisałem do Dzikiego by tu zajrzał i wypowiedział sie ( podpowiedział )
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez olototu » 2011-07-29, 20:25

A-5 I X-7wolne ,.Może ktoś coś podpowie ?
olototu
 

Postprzez kufel_wro » 2011-07-29, 20:40

poza bt15 nie ma takiej klamki na rynku, ktora by tak szybko strzelała i jakoś militarnie wyglądała.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dziki » 2011-07-30, 10:41

Siemanko chopy:)
Feldgrau wywołał mnie do tablicy,to napiszę słów kilka;)

Tak jak Kufel powyżej napisał - nie ma póki co szybszej klamki z militarnym wyglądem niż BT TM15 i BT TM7.No,jeszcze jest Bob Long M-Tac http://www.snapshop.pl/index.php?produc ... rod_id=357
ale,to już inna półka:) Ich"militarność" polega jedynie - tak jak Feldgrau napisał - na wyglądzie.W body temek są wnętrzności markerów Invert Mini czy Empire Axe.Z ortodoksyjnych założeń milsimowych wynika,że taka klama nie spełnia wymogów milsimowej zabawy.Natomiast zabawy paintballowej a właściwie woodsballowej - jak najbardziej:)

Pozdro4all
www.zomo-team.pl
Gdy mężczyÂźnie Âźle-szuka żony
Gdy mężczyÂźnie dobrze-żona szuka jego...
Avatar użytkownika
Dziki
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2008-04-16, 20:26
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron