Milsig m17 elite... czy warto

Milsig m17 elite... czy warto

Postprzez Delay(sivy) » 2015-03-08, 19:56

Witam serdecznie z racji nadchodzącego powoli zakupu markera typu MAGFED chciałbym zapytać o opinie tego modelu a mianowicie Milsiga M17 elite widniejącego na zaprzyjaźnionej stronie Activegames :) prosiłbym czy może ktoś się podzielić opinią na jego temat jak wygląda to w użytkowaniu,serwisowaniu,zakupem części jak wypada on na tle innych (TGR,468,T15) szukałem informacji w internecie ale co do tego modelu jakoś ciężko.Chciałem dodać że nie miałem jeszcze styczności z tego typu markerami ale czas najwyższy :) z góry dzięki
...::: Ghost's Squad :::...
Avatar użytkownika
Delay(sivy)
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2008-05-08, 17:19
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Milsig m17 elite... czy warto

Postprzez nat » 2015-03-19, 11:24

to dość świeży model, więc bezpośrednich porównań z innymi modelami nie ma. Elite jest podobny do CQC. różni się łożem oraz lufą (i chyba ma metalowy magwell, ale nie jestem pewien).
z CQC były problemy pękania polimeru, wyginania bolt pina i w efekcie czasem sam potrafił wypalić. z tego co kojarze elite ma juz lepiej zrobione loze i raczej nie powinien pękać, ale polimer to polimer i trzeba mieć świadomość że coś się może zwalić.

nie umiem się wypowiedziec na temat 468 ale TGR, M17 oraz T15 są proste w rozlozeniu i nasmarowaniu. M17 to banał w smarowaniu, ale jak przyjdzie do wymiany głównego oringa to można dostać piany. W praktyce jednak, nie spotkałem nikogo, kto musiałby tego oringa wymienić :).
Za najbardziej pancerny i niezawodny uchodzi TGR.
Zakup czesci jest porownywalny dla wszystkich, ponieważ te markery są relatywnie nowe i części sa dostępne, chociaż nie zawsze w PL. w PL masz dostęp do części milsiga i TGR (w Activegames - inne sklepy chyba nie mają części, ale mogę się mylić).

Teoretycznie przewagą milsiga nad innymi markerami jest to, że ma swój regulator, co powinno przekładać się stabilność FPSów. Ale w necie na zagranicznych forach można trafić na wpisy, gdzie ludzie chwalą się swoimi wynikami i inne markery też się dobrze spisują (dlatego napisałem "teoretycznie"). Sam porównań FPS nie robiłem.
Zaletą M17 jest oczywiście mechaniczne full auto - zaden inny marker tego nie ma. jednak rzadko się tego używa w praktyce.

mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.
nat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-04-03, 10:50

Re: Milsig m17 elite... czy warto

Postprzez Delay(sivy) » 2015-03-19, 18:08

dzieki wielkie :) właśnie zauważyłem że mało opinii na jego temat jest mam jeszcze trochę czasu więc może coś będzie więcej wiadomo :) mimo wszystko dzięki za zainteresowanie oraz informacje pozdrawiam
...::: Ghost's Squad :::...
Avatar użytkownika
Delay(sivy)
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2008-05-08, 17:19
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Milsig m17 elite... czy warto

Postprzez nat » 2015-03-19, 21:40

nie wiem czy będzie więcej, ponieważ wchodzi jeszcze kolejna wersja M17 - SMG.
nat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-04-03, 10:50


Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron