Honor i chwała- pogadanki

Honor i Chwała

Postprzez [JH] waboo » 2009-01-08, 07:29

Sephiroth napisał(a):nie za bardzo rozumiem jaki jest powód Twojego aż tak wielkiego wzburzenia i odwołania się do słów Sharka o idei Armii Południe
czy jest to wzburzenie czy coś innego to chyba najlepiej wiem :)
nazwał bym to sporym zdziwieniem
powód jest w sumie banalny dlaczego odwołuję się - bo jest to forum Armii Południe, więc odwołałem się do idei AP

dla mnie jest gruba krecha pomiędzy asg i paintem (nie znaczy, że jest tylko paint dla mnie) i jest to chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie mieszacie wszystko razem
to dwa różne światy
[JH] waboo
 

Postprzez Pmk » 2009-01-08, 10:01

[JH] waboo napisał(a):... i jest to chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie mieszacie wszystko razem
to dwa różne światy


Zawsze ktoś musi być pierwszy :]

Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-08, 10:36

Ja już dawno gdy byłem laikiem paintbollowym słyszałem o grach gdzie próbowano mieszać pint z asg, nie posiadam informacji jak im to wychodziło, ale takie mieszanie jest w Polsce już od dawna. Nie wiem czy jest sens przepychać się tu na forum czy warto to robić czy też nie, jest to wewnętrzna sprawa organizatora tej gry i ja bym mu to w podwórko nie wnikał.
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-01-08, 15:26

[SC] Shark napisał(a):ja bym mu to w podwórko nie wnikał
ja mu też nie wnikam tylko się zdziwiłem :)
[JH] waboo
 

Postprzez Maksiu » 2009-01-11, 00:59

Sep, powiem ci, że twój sceno ma duże powodzenie... już spora kolejka się ustawiła na "liście", ale mie ma co dziwić... ten sceno jest dobry. Ta śnieżna pogoda dodaje klimatu Bałkan.
Maksiu
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-02-05, 16:20

Halo, halo Sephiroth jak tam H&H szykuje się coś w lutym ??
[SC] Shark
 

Postprzez Sephiroth » 2009-02-07, 14:22

Planuje w marcu. Zajrze w kalendarium i wezmę jakiś wolny termin.
Sephiroth
 

Postprzez Sephiroth » 2009-03-17, 13:33

Ze względu na brak czasu i glosy że za duzo LARPA, przewiduje przygotowanie czegoś wiekszęgo na koniec kwietnia/poczatek maja. Chciałbym aby wykorzystać tym razem troche pirotechniki, min i innych gadżetów, oraz aby sceno było blizej milsimu niż niz LARPA.
Sephiroth
 

Poprzednia strona

Powrót do Honor i Chwała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron