Epizod III - Zaginiony patrol - 21.06.2009

Honor i Chwała

Postprzez MrHyde » 2009-06-22, 07:31

To był na 99% PMK i jego magiczy marker ;-] po za tym ja przynajmniej czekam na kolejne sceno w tych klimatach.
MrHyde
 

Postprzez Pmk » 2009-06-22, 08:52

Sephiroth - przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Będziesz miał dużo czasu na podsumowanie :[ i tworzenie nowych, podstępnych scenariuszy.
Ciekawe ile z tego co się działo wyjdzie na jaw?
Pmk
PS. Tym razem - w przeciwieństwie do standardu - A5 zacinała się na auto (nie przerywał ognia po zwolnieniu spustu) i musiałem przerywać ogień rączką przeładownia... :]
PPS. Na wtorkowym spotkaniu jednym z punktów programu będzie apteczka indywidualna i zbiorowa. Może warto by poświęcić jedną niedzielę na ,,czerwoną'' taktykę?
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Kangoor » 2009-06-22, 09:52

Panowie.
Po pierwsze.
Seph, dzięki za sceno. Było świetnie. Mam nadzieje że szybko wrócisz szybko do zdrowia i to nic poważnego. "Doinformawaniem" się nie przejmuj. Było więcej realizmu :)
Po drugie.
Panowie z SC dzięki za grę. Sceno z wami to świetna zabawa. Bo przecież o to jest jedną z najważniejszych rzeczy.
Po trzecie
Dziękuję moim ziomalom z Teamu DU za zaangażowanie i oczywiście solidierowi z DG. Brawo za profesjonalizm. Widać że z jednego sceno na drugie jest coraz lepiej.

PS. Teraz my postaramy się coś przygotować na naszym terenie. Więcej info niebawem.
Kangoor
 

Postprzez Sephiroth » 2009-06-23, 13:36

Dzieki za akcje ratunkową, sczegolnie Omniemu za dostarczenie do szpitala. Miny pań w izbie przyjećna widok gosci w mundurach, bezcenny.Panowie z DU przykro mi, żę nie mogliscie skorzystać z tego co dla was przygotowałem. Kto mogł przypuszczac, żę najpelszy agent Dzieci Hakima złamie nogę :). Prędko w wami nie zagram, złamanie jest skomplikowane. Około roku mi zajmie powrot do pelnej sprawności. Ale widzę, że gra w szerszym gronie niż zwyle byłe ceinnym doswiadceniem, i zaprocentuje na przysżłośc.
Zrobie małe podsumowanie, tego co sie działo ale dopiero jak wyjde ze szpitala bo na leząco sie niezbyt fajnie pisze.
osoby które miały indywidualne zadania prosze o krotkie info na PW nt wyników misji.
pozdrawiam.
Sephiroth
 

Poprzednia strona

Powrót do Honor i Chwała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron