Epizod II: Zgromadzenie - 23.11.2008

Honor i Chwała

Postprzez Dec » 2008-11-23, 00:11

Teraz widać prawdziwych mężczyzn, dzieci poszły "spać". śnieg dodaje pikanterii.
Dec
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-23, 18:44

No Panowie po raz kolejny jestem pierwszy.....

Dzięki wielkie za grę i za tak liczną frekwencję mimo pierwszych mrozów i śniegów...
Bardzo dobrze przygotowany scenariusz gry, jak i sam jej przebieg (ze strony Bośniackich uchodÂźców) Spędzenie kilku godzin pilnując mostu kolejowego będącego granicą Bośniacko-Serbską. Potem połączenie się ze wsparciem Bośniackim i pogoń za Niemieckimi Komandosami, niestety walka z czasem się nie udała i mimo przygniecenia przeciwnika do zimnej jak lód gleby, zdołali się ewakuować śmigłowcem..
[SC] Shark
 

Postprzez DiaKum » 2008-11-23, 19:17

Ja rowniez dolaczam sie do podziekowan.

Pierwszy raz gralem w takich warunkach, poczatkowo obawialem sie, ale jak tylko zaczelismy z naszym oddzialem przemierzac las - brnac przez snieg, ktory do tego tak malowniczo sobie padal... klimat BOMBOWY :) nic dodac nic ujac...

pare akcji z gry ...
...podejscie do mostu wykorzystujac przewage w postaci jadacych pociagow... w pelni profesjonalne :)
...samotny shark pilnujacy granicy wzywajacy posilki, zaraz potem trafiony, zajecie mostu, podlozenie ladunkow i utrzymanie mostu + zadawanie dotkliwych ciosow przewazajacemu przeciwnikowi + udany odwrot - jak na 3 osobowy zespol :)))) super!
...partol po lesie i wypatrywanie tropu przeciwnika na swiezym sniegu - miod!
...potem jeszcze zostalismy pojmani przez samego mistrza gry, co jednak nie trwalo zbyt dlugo, wykorzystujac chwilowa przewage liczebna oraz nieuwage wroga udalo nam sie zbiedz... gratuluje pary w nogach chlopaki :DDD

super, super, super!!!
Ci ktorzy nie byli bo nie mogli i Ci tez ktorzy przestraszyli sie sniegu - ZALUJCIE! ;P

jeszcze raz dzieki i pozdro dla uczestnikow gry!
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez lordmarcel » 2008-11-23, 20:14

Ogromne dzięki:
- dla Sephirotha za przygotowanie tak wspaniałego sceno
- dla mojego teamu = współpraca z wami to czysta przyjemnośc :D
- dla Matki Natury, która uraczyła nas tak klimatyczną pogodą xD
- dla przeciwników, ktorzy dostarczyli nam niezapomnianych emocji !

Reasumując dzięki za grę :D

DiaKum już opisał najlepsze akcje ze strony Serbów. Powiem tyle - jestem dumny z siebie i z mojego teamu, że mimo chyba najgorszej sytuacji na larp-ie, mimo b. małej ilości ludzi (było nas tylko 3, niestety Hyde w ostatniej chwili odpadł - nie unikniesz bycia Serbem wraz z nami :D) udało nam się narobic trochę zamieszania oraz wykonac większośc zamierzonych przez nas celów, no i oczywiście przeżyc xD (!)

Zapewne za jakiś czas znów pojawi się kolejna częśc pamiętnika Vlado Plavsica ;)

Jeszcze raz OGRRROMNE DZIÊKI !!!
I z niecierpliwością czekam na kolejną część Honoru i Chwały :D

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sephiroth » 2008-11-24, 11:58

Powiem tak, chce się pisać sceno dla takiej ekipy. Dzięki za zaangażowanie i obecność.

Sporo wrazeń, -piękny, surowy zimowy las, wyłaniajacy się 10 m ode mnie jak spod ziemi operator KSK, olimpijski sprint serbów, piękny widok szerokiej tyraliery bosniaków nacierajacych przez zamarzniętą łąke, przeprawiajacych sie pojedynczo na drugą stronę rzeki przez wąska, oblodzona kładke pod ostrzałem, depseracka walka KSK z czasem i trzykrotnie liczebniejszym przeciwnikiem.

Jeszcze raz dzięki za udział. :-)
Sephiroth
 

Postprzez Pentagram » 2008-11-24, 16:14

Hhe dzieki za wspolna gre. Wystrzelilem 2kulki do slupa 14 w wode i drzewa(kurde na wiecej mi tac8 od Przema nie pozwolilo-dzieki za porzyczenie bracie i wspolna walke). Dzieki Shark zen iezawodnie nas przeprowadziles przez pole minowe(gdyby zamiast 0,5 m kaluzy byly lekkie miny to 3 nogi bym stracil:D). Dzieki SOK'om ze nie wezpali policji. Dzieki SEPHIROTH za sceno. No i calej reszcze Paintballowcow;) p.s. 4 slowa: demobil;mundur;bundeswehr;zima połączcie sobie je prosze:) a na koncu dodajcie KUPIÆ:D
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-24, 23:34

W tym tygodniu jadę do d-day-a załatwiać kwestie zimowego maskowania dla SC... jak już będę coś wiedział to dam znać..
[SC] Shark
 

Postprzez Pmk » 2008-11-25, 09:47

http://wiadomosci.onet.pl/1867803,12,item.html
Temat odnośnie służb RFN i innych...
W Kosowie, może w Bośni... również?
Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Sephiroth » 2008-11-25, 15:40

Pmk prosze nie czytaj za dużo, bo mi intryga runie :mrgreen:
Sephiroth
 

Postprzez Roger » 2008-11-25, 16:47

[SC] Shark napisał(a):W tym tygodniu jadę do d-day-a załatwiać kwestie zimowego maskowania dla SC... jak już będę coś wiedział to dam znać..


Jakby co, to ja sie piszę na odbiór osobisty (z przymiarką :) ) w D-Day'u :).
Gdyby gość miał jeszcze jakieś komplety (bo coś Shark wspominałeś, że ilość jest raczej ograniczona), to też miałbym jeszcze ze dwóch chętnych - raczej na duże (bardzo duże) rozmiary.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez lordmarcel » 2008-11-25, 17:24

Zapodaje zdjęcia od Serbów.
Nie jest ich dużo bo nie było specjalnie czasu na pstrykanie fotek ;)
http://picasaweb.google.pl/MarcelKosak/ ... omadzenie#

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Maksiu » 2008-11-27, 23:24

lordmarcel, nie moge otworzyć tych twoich fotek... a bardzo bym chciał bo tam będzie jedno z moich zdjęć no i w ten sposób wkleję sobie jedno na forum
Maksiu
 

Postprzez lordmarcel » 2008-11-28, 15:27

Spróbuj teraz ! http://picasaweb.google.pl/MarcelKosak/ ... omadzenie#

A co do tych zdjęć to nie wszyły one tak jak planowałem toteż wątpię byś się łapnął na avatar :(

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Maksiu » 2008-11-28, 16:21

Jestem na jednym... ale miałeś rację wogóle mnie nie widać:( no trudno ktoś tam jeszcze robił zdjęcia to może coś znajdę
Maksiu
 

Postprzez Maksiu » 2008-12-01, 18:58

Czy ktoś ma pojęcie kiedy odbędzie się trzeci epizod... ja i moje chłopaki z Sosnowca troche się już nie mogą doczekać:)
Maksiu
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Honor i Chwała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron