Epizod 1. - 05.10.2008

Honor i Chwała

Postprzez omnipotentus » 2008-10-05, 16:46

dobre:P
A co do ilosci graczy to chyba dlatego tak wszystko fajnie wyszlo, ze nie bylo tlumow...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Sephiroth » 2008-10-05, 18:37

Mimo pewnych niedociągnięc z mojej strony, to moj debiut, gra poszła sprawnie. Potwierzda się reguła, że najwazniejsi sa ludzie z którymi się gra. Dziękuje wszystkim za udział.
Okrojona ekipa Falcona super wczuła się w role, chłopcy moje gratulacje.
Jak poskładam do kupy informacje dokonam podsumowania.
Sephiroth
 

Postprzez Sharky » 2008-10-05, 19:15

Dzięki za wyśmienitą grę.
Było zajebiście
Sharky
 

Postprzez Edi » 2008-10-06, 07:51

Wielkie dzięki Wszystkim za wspaniałą grę!
Edi
 

Postprzez Krzycho » 2008-10-06, 09:08

Rowniez dolaczam sie do podziekowan!
Krzycho
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-06, 14:54

Dzięki Wszystkim za grę, było bardzo dobrze, klimatycznie, podstępnie (KSK) i dość dużo akcji ofensywnych, sporo strzelania.
[SC] Shark
 

Postprzez Pentagram » 2008-10-06, 16:11

Dudjic dziekuje za swietna zabawe pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy
Pentagram
 

Postprzez Lacky » 2008-10-06, 20:35

Dzięki za to ze mogłem z wami powalczyć. Zastanawiam się kiedy będzie film w którym grałem główna role. Pozdro dla wszystkich i do next razu.
Lacky
 

Postprzez Sephiroth » 2008-10-26, 22:28

PoÂźną wiosną 1995 roku oddział serbskich Skorpionów prowadzony przez Dudjica (patrz rozdział 3.) został wybity do ostatniego żołnierza w starciu z bośniackimi żołnierzami wspieranymi przez najemników przysłanych z państw islamskich. Nastepnego dnia rano, armia serbska przeprowadziła operacje, w wyniku której odziały muzłumańskie zostały otoczone i zdziesiątkowane.
Epizod, jakich wiele w każdej wojnie, stał się zdarzeniem niezwykłym, przynajmniej w niektórych kręgach. Fascynaci spiskowych teorii wskazują na udział w tym incydencie sił specjalnych jednego z krajów zachodnich, prawdopodobnie Niemiec, dziwną opieszałość regularnej serbskiej armii, interwencje tajemnego stowarzyszenia zabójców, oraz manipulacje międzynarodowych korporacji*.
Wszystkie tropy zbiegają się w osobie bośniackiego genetyka Ivo Krajncara, który zginał w masakrze w Srebrenicy, a w zasadzie wynikami jego prac, które jakoby stały się zarzewiem konfliktu znanego jako "Genome Wars". Temu ostatniemu tematowi poświęcony został rozdział 3.
Choć w biografii pułkownika Vlado Plavsica, dowodzące 6-tym pułkiem spadochroniarzy serbskich, nie ma ani słowa o działaniach NATO-wskich sił, znaleÂźć tam można, jak zapewnia nas wydawca ksiażki, wiele "sensacyjnych informacji, o których boją się pisać gazety", które to stały się pożywką dla różnego rodzaju zwolenników teorii spisku.

Fragment pracy dyplomowej Gerarda Kowolik, pt "Mity współczesnej Europy", Uniwersytet ślaski AD 2011.
Sephiroth
 

Poprzednia strona

Powrót do Honor i Chwała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron