Honor i chwała

Honor i Chwała

Postprzez Roger » 2008-09-07, 20:47

Moja opinia: :)

1. Miejsce.
2. Termin.
3. Podział stron.
4. Dopracowanie szczegółów (należące już chyba praktycznie do stron).
5. Jadziem z koksem.

:)
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Krzycho » 2008-09-07, 21:24

już się nie moge doczekac
oby tylko termin pasowal :)
Krzycho
 

Postprzez Sephiroth » 2008-09-08, 06:03

Proponowany przeze mnie termin to 5.10.2008. Myślę że termin jest na tyle odległy. że wiekszosć zainteresowanych bedzie w stanie sobie zaplanować pare godzin na zabawe.
Do końca tego tygodnia czekam na wasze uwagi, opinie. Potem w ostatecznym kształcie przenosze dla przejrzystości informacje do nowego tematu.
Sephiroth
 

Postprzez Don » 2008-09-08, 10:01

Sephiroth napisał(a):Skorpiony mają nowego dowodzacego, oraz blisko połowa jest w stanie wskazujacymm, badÂź leczy kaca.


Jak to pokazać? moze dac serbom tylko polowe (lub 1/4) loadera az do nastepnego ladowania, moze rzeczywiscie niech sie spija, a moze 50%,25% stanu zakrecone butle z gazem(extremalne utrudnienie), a moze niech robia halas w lesie.
Co w zwiazku z statystami (jencami), kto bedzie?

Oczywiście dobrze by bylo gdyby kazdy chetny stworzyl swoja postac (moze w trakcie gry stalaby sie znaczaca - takie dobre narzedzie dla prowadzacego, zeby robic zwroty akcji).
Proponuje zaraz po ustawieniu stron aby kazdy uczestnik stworzyl postac i wyslal do zakceptowania

...musze konczyc bo w pracy jestem... :-/
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Honor i Chwała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron