Arktyka

Apokalipsa według Pana Michała

Moderator: Pmk

Postprzez lordmarcel » 2009-02-15, 19:20

Ja oczywiście dziękuję matce naturze że dała nam tak klimatyczną pogodę; ludziom za klimat, uczciwość itd. itp. . Natomiast największe podziękowania oczywiście w stronę PMK za przygotowanie już po raz kolejny tak wspaniałej gry opatrzonej ciekawą kwestią fabularną :)
Wiem że gdyby nie ludzie to każda gra byłaby niewypałem, ale gdyby nie PMK to takich gier by było naprawdę mało !! (mało, ponieważ nie zapomniałem o "Honorze" Sephirotha :D)
Oczywiście dzięki także Omniemu za nasze kubraczki szpitalne, które dodały w KSK ogromny klimacik :D Czekam z niecierpliwością na kolejną cześć ze świata "AwPM" :D

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez omnipotentus » 2009-02-15, 22:02

Wrzucilem fotki, sa tutaj:

http://www.armiapoludnie.net.pl/index.p ... %2Farktyka

filmiki sie enkoduja do flasha i beda jutro...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez MrHyde » 2009-02-16, 07:39

Ja też dołączam do podziękowań było klimatowo itp. PMK to poprostu MASTER OF DISASTER, po za tym na początku wlazłem do wody i chodziłem przez całe sceno w mokrych butach poprostu mniód ;-p.
MrHyde
 

Postprzez Pmk » 2009-02-16, 10:09

Dzięki wszystkim obecnym.
Było naprawdę klimatycznie.
Klimat też dopisał, stanął na wysokości zadania i - zgodnie z zamówieniem - dostarczył odpowiednią ilość zamarzniętej wody i chłodu.
Zdjącia nie oddadzą wrażeń, szczególnie na szczytach hałd (czyztaj: wzgórz)...
Wiatr, podrywany śnieg, zmarznięte kamienie...
Spitsbergen...
Policja Prowincji Svalbard.
KSK.
Przemytnicy.
Patrioci.
Zdrajcy.
Arktyka.


Cdn.
Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez lordmarcel » 2009-02-17, 16:00

Omni kiedy filmiki ?

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez omnipotentus » 2009-02-17, 17:11

aa skonczylo mi sie miejsce na virtulnym serwku musze powiekszyc obraz.. w nocy to zrobie po wczoraj w nocy walczylem z awaria..
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Pmk » 2009-02-23, 18:18

My tu sobie gadu gadu, a w realu, w Arktyce:

Militaryzacja Arktyki; Rosja grozi reakcją
Arktyka

Szef Sztabu Generalnego sił zbrojnych Rosji generał Nikołaj Makarow powiedział, że Rosja "odpowie adekwatnie" na próby militaryzacji Arktyki.
- śledzimy, jaki będzie stopień militaryzacji tego regionu i w zależności od tego będziemy postępować - powiedział Makarow w trakcie wizyty w Abu Zabi, gdzie gościł na targach broni.

Nie podał przy tym żadnych szczegółów, ale przypomniał, że Rosja prowadzi "poważne prace w kierunku naukowo-badawczym" w tym rejonie świata.

Pięć państw arktycznych - Kanada, USA, należąca do Danii Grenlandia, Norwegia i Rosja - spiera się o przynależność tych bogatych w surowce energetyczne obszarów. Latem 2007 roku Rosja przeprowadziła spektakularną akcję umieszczenia swej flagi na głębokości 4000 m pod Biegunem Północnym, co było symbolem rosyjskich roszczeń do tego regionu.

W styczniu tego roku sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer powiedział, że NATO musi określić, jak zamierza reagować na nowe wyzwania militarne w Arktyce. Zwrócił też uwagę, że zmiany klimatu i topnienie północnej czapy lodowej mają także konsekwencje militarne, a w minionych latach aktywność militarna w rejonie Arktyki stale się nasilała.

W czerwcu zeszłego roku szef zarządu szkolenia bojowego w rosyjskim sztabie generalnym, generał Władimir Szamanow zapowiedział zorganizowanie specjalnych jednostek wojskowych dla ochrony interesów Rosji w Arktyce.


Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Rexerus » 2009-03-27, 22:13

Rexerus
 

Poprzednia strona

Powrót do AwPM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron