17/24.20.2008 LARP w świecie Apokalipsy wg Pana Michała

Apokalipsa według Pana Michała

Moderator: Pmk

Postprzez kaptur » 2008-03-15, 23:50

do dowódcy wilków: skorka z AH powaliła grypa. ma 40 stopni gorączki i z wielkim żalem musi odmówić udziału w larpie. ale obiecał że na zaginioną skrzynię zrobi wszystko by się wstawić.
kaptur
 

Postprzez Pmk » 2008-03-15, 23:50

Kaptur,
Roger that.
Przy okazji - zapraszam na forum AwPM (Legion13).
Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Miodzik » 2008-03-15, 23:50

Niestety oddział wilków panoszy wirus. Ja również walczę z choróbskiem od środy. Niestety bez pozytywnego rezultatu. Z wielkim żalem rezygnuję z jutrzejszej gry.
Miodzik
 

Postprzez BURZA » 2008-03-15, 23:51

Niedobrze się dzieje
BURZA
 

Postprzez pietrokret » 2008-03-15, 23:51

PANOWIE DZIÊUJE ZA GRÊ BYłO ZAJEBIOSTYCZNIE CHOCIAż NIE SPISAłEM SIE WZOROWO JAKO SPAER .....;] ALE NASTÊPNYM RAZEM BIORÊ SWOJE SAPERSKIE OPRZYRZąDOWANIE ;] POZDRO
pietrokret
 

Postprzez Młody » 2008-03-15, 23:51

Dziękuję Panowie za wspaniałe działanie. Udało się wykonać wiele ze wskazanych zadań. Przybić kilku wilków. Zdobyliśmy część informacji na temat sprzętu i tedchnik działania. Niestety maj. Konieczny dostał się w ręce wroga zanim mogliśmy mu pomóc.
Dziękuję wszystkim specjalistom : medykom, saperom, łącznościowcom , szturmanom i dowódcy drużyny 4. (wg. rozkazów tak się zwała) za dobrą współprace na polu walki, dyscyplinę (trochę jeszcze kuleje, ale jest dobrze) Smile
Generalnie sukces !!
Czołem gwardziści !!
Młody
 

Postprzez Młody » 2008-03-15, 23:52

Nie wiem, jak Wam się podobało, ale dla mnie było "w dobrym kierunku" Smile
To takie stadium pośrednie, pomiędzy paintballem a grami w pełni milsimowymi.
W milsimowaniu, więcej jest dopracowania wywiadu, topografii, znajomości mapy i poruszania się po lesie. Inne zasady wyciągania i ratowania rannych. Jeszcze bardziej skomplikowana i dopracowana taktyka, którą da się w miarę maxymalnie wykorzystać na swoją korzyść Smile Cieszę się że dzisiaj odbyliśmy ten "trening".

Pozdrawiam Smile !!
Młody
 

Postprzez MrHyde » 2008-03-15, 23:52

No panowie moim zdaniem bylo wybornie ;-]. Daliśmy wilką wycisk oby tak dalej ;-]. Po za tym zgadzam się z młodym, trza jescze doszlifować parę rzeczy, gra potoczyła by się inaczej jak by przy pierwszym starciu za bunkrem bodajże 23 chyba chodzi Mi o ten obminowany Młodego drużyna ruszyła prez wał i wzdłusz niego po naszym pierwszym kontakcie z wilkami wtedy wilki by miały miękko i Konieczny może by przeżył hehe ;-]. Ale to tylko moje zdanie może się mylę.
MrHyde
 

Postprzez Przemo » 2008-03-15, 23:52

jak dla mnie rewelka Smile Briefing przygotowany w pełni profesjonalnie zrobił na mnie duże wrażenie zresztą chyba nie tylko na mnie .Adrenalina miejscami była przy lokalizowaniu bunkrów bo nie było do końca wiadomo gdzie spotkamy wesołych kolesi z Kamo na głowie Smile Do tego klimat z minami i potykaczami.Poza tym scenariusze z medykami zawsze mi sie podobały bo to też buduje świetny klimat w grze. Myśle ze trzeba by jeszcze trochę podciągnać naszą znajomość topografii i czytania mapy ale to wszystko przyjdzie z czasem.
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez MrHyde » 2008-03-15, 23:53

Racja Przemo w pełni popieram a adrenalina Mi spadła dopiero w domu po nocce dopiero jak siadłem w domciu od niespania od wczoraj ;-].
Dzięki wszystkim uczestniką a najbardziej organizatorą FULL PROFESIONAL to malo powiedziane. jeszcze raz dzieki i nie moge sie doczekać na ciąg dalsy ;-].
MrHyde
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-15, 23:53

Ja również mimo wszytko (moja śmierc ?) dziękuję za grę... było bardzo klimatycznie chodz praktycznie nie wystrzeliłem chyba żadnej kulki Smile
Ale dla mnie nie to jest najważniejsze więc to za bardzo nie ujeło mi dpbrej zabawy...
[SC] Shark
 

Postprzez BURZA » 2008-03-15, 23:53

Panowie Gwardziści, pokazaliśmy dzisiaj tym mutantom, że żeby wygrać nie potrzebna jest ogromna ilość kulek i super sprzęt seryjnie sypiący kulkami. Jeśli jesteśmy zgrani, zdyscyplinowani i dbamy nie tylko o swój tyłek możemy dać radę wszystkim. Kilku wilków zawyło dzisiaj z bólu AAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Do następnego polowania na wilki!
BURZA
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-15, 23:54

Przebieg wymiany ognia na moscie kolejowym + proponowane wykonanie tej akcji:

Tak to się zaczęło

Obrazek

Tak się skończyło:

Obrazek

A tak się mogło/powinno skończyć:

Obrazek
[SC] Shark
 

Postprzez pietrokret » 2008-03-15, 23:55

Chciałem zapytać czy macie jakieś fotki z LARPA (22.02.0Cool
pietrokret
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-15, 23:55

eszcze nie mamy, ale już powoinny być od kilku dni, więc Wszyscy czekamy..
[SC] Shark
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AwPM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron